Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehetne ilyen rajzolos...

Hogy lehetne ilyen rajzolos weplapot csinálni?

Figyelt kérdés
van egy nagyonjo otletem egy weplaphoz csak nemértek sajnos a prgramozához de ha segitetek egyesitet erővel mektudnánk csinálni az a lényeg hogy a latogato beírhat mindenfele dolgot és az oldalcsinál egy grafikat ami tartalmazza azokat nemtudom értiteke például beirom hogy akarok egy fat akkor csinal egy kepet egy farol. Már minden megvan csak az arész hiányzik hogy a szöveget átalakitsa képre lécci segítsetek lehetoleg adatpázis nélkül mer azt nem tudom

2020. ápr. 23. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előbb kérlek, tanulj meg írni!
2020. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Neked mindig "nagyonjo" ötleteid vannak. Tavaly ilyenkor is volt egy rakat "nagyonjo" ötleted, de azóta sem lett egyikből sem semmi, és továbbra sem értesz a "programozához" sem.

A "már minden megvan" nálad mit jelent? Sikerült beírni egy üres doksiba, hogy <html>?

2020. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
használd a Image.Parse(string) függvényt
2020. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Már megijedtem hogy eltűnt a srác akinek vannak azok a nagyon jó weplap ötletei
2020. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként volt már olyan ötleted, amit sikerült megvalósítani? Arra emlékszem, hogy a dúdolós projekt nem sikerült :)
2020. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A dúdolosat fel atam az túl nagy falat de a hihetelten hirek második ki adás most be indult, nézzétek rá
2020. ápr. 24. 11:15
 7/12 anonim ***** válasza:
kaphatok egy linket?
2020. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
goglebe ird be hogy hihetelten hirek és ki adja csak irj utána egy 2 est igy hiheteltenhirek2.blog.hu ki adja
2020. ápr. 24. 18:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a google search API-val csinálnám.
2020. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Régi időkben és ma napság is vannak rém álmok az emberbe ezek közűl a leghíresebb az almási Paranízis! Érdekes meg figyelni h hogyan fejlődött ez:


Régebben amikor még ősemberek voltak nincs sok fejlegyzés h mit álmodott az ős ember. Gyanítható h paranízis közben kard gogú tigrissel vagy mamuttal álmodott azt hihette h az ámszott rá álmába."


Ezeket te Wordben írod? Nem kékhalálozik a helyesírás ellenörző?

2020. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!