Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehetséges egyedül megtanulni...

Lehetséges egyedül megtanulni programozni a nulláról csak az interneten megtalálható ingyenes tananyagok segítségével?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy kéne nekikezdeni?

2020. aug. 1. 20:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%

Igen

Pl szerintem a parancssorral kezdtem

Ha szeretnél hozá útmutatót akkor írj privátban

2020. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
40%
A parancssor a .bat és a .cmd fáljlokhoz kell
2020. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
40%
Meglehet. Majd szólj ha sikerült!
2020. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Sok ember magától tanult és nem tanártól.
2020. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
19%
És sok ember nem is tud programozni aki úgy tanult. Az más kérdés hogy pár sort meg tudnak írni egy adott nyelven, de a programozás ennél bonyolultabb. Persze ha valaki meg akar, akkor meg is tud tanulni rendesen programozni, de ahhoz idő kell, elszántság és tudni hogy minek kell bővebben utánanézni, mit kell tudnia egy programozónak. Ebben adja a legnagyobb segítséget egy egyetem pl.
2020. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
30%

NEM.


Meg minek, be ne szopd, hogy papír nélkül felvesznek dolgozni.

2020. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
16%
#7 jah, akad egy két ember aki képes rá, de ők nem kérdezik meg Gyakorin hogy lehetséges e mielőtt elkezdik tanulni. Hanem fanatikusan csinálják.
2020. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
25%

Hát nem tudom. Én többet tanultam egy-két youtube angol nyelvű oktatós anyagból / irodalomból programozás terén, mint az Egyetemen, és sokkal is jobban magyarázták el. :).


Az Egyetemen arra jó, hogy megtanulj szívni az életbe. :D Ott volt mondjuk a Szoftvertechnológia... Mindent-mindent! Magolj be! Szóról szóra a tanár jegyzetéből! Ha egyetlen egy szó is kimaradt akkor nem kaptál rá max pontot, de ha meg szó szerint ugyanazt írtad le akkor meg azt mondta, hogy puskáztad és buktad. :D. Nem az volt a lényeg, hogy megértsd és tudd mi-mi csoda, hanem az, hogy magold magold magold és így is 2-essel mész át mert "puskáztál".

2020. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%
PLC programozásnál ZH-ba: PAPÍRON! Programozz! Létradiagrammba! Oldalakon keresztül. Ez az Egyetem... Elavult oktatás, elavult tananyag. Arra jó, hogy lerakd az alapképzést, legyen papírod és elhúzz mesterre külföldre. Szóval Egyetem alatt a nyelvet kell nyomtatni, mint az állat, hogy külföldön tanulhass tovább. Külföldön teljesen más az oktatási forma.
2020. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
9%
Mikrovezérlők fejlesztés óra alatt annyit csináltunk, hogy beültünk és ott ültünk 2 órán keresztül, mert a tanár nem oktatott, hanem a munkáját csinálta, mert mellette volt cége, közben meg beszélgetett velünk.. Az oktatási anyag 0 volt. Aztán a végén volt egy ZH kb villogtass egy LED-et ennyi. De valóban hasznos az Egyetem. :D
2020. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!