Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehetséges egyedül megtanulni...

Lehetséges egyedül megtanulni programozni a nulláról csak az interneten megtalálható ingyenes tananyagok segítségével?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy kéne nekikezdeni?

2020. aug. 1. 20:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
#30 mégegyszer kérdem: Hol olvastad ezt? Küldj már "dicső nyugati" tantervet legalább... :D
2020. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Láttam. Nem olvastam. Tanultam otthon is és Dániába is. A BME-t úgy ott hagytam, mint a szélvész.
2020. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"De egyik Egyetem sem közelíti meg egyik nyugati Egyetem oktatási szintjét és a leadott anyag minőségét és szintjét."


Ez hülyeség. Adott esetben állva hagyja a BME is és az ELTE is a nyugati egyetemek egyikét, másikát. Az óbudai is kezd feljönni, mellesleg.

A nyugati egyetemekről meg elég talán annyi, hogy az USA-ban számos egyetem van, ahol a követelményszint kb. a magyar érettségi magasságában van, de akad nagyon színvonaltalan egyetem a spanyoloknál is.

2020. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!