Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha van egy olyan szoftveres...

Ha van egy olyan szoftveres szolgáltatás ötletetek, amire startupot lehetne építeni, akkor ti hogyan állnátok neki?

Figyelt kérdés
Van egy jó ötletem, amiben sok lehetőséget látok és egy piaci rést jól be lehetne tömni vele, viszont egyedül nagyon kevés lennék hozzá. A kérdésem igazából az lenne, hogy magával az ötlettel mit lehet kezdeni, hogy azt ne lopják el a később majd rajta dolgozó emberek?
2020. aug. 12. 21:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Még mindig azt várom, hogy válaszolj már végre, hogy az általad felsorolt matekot hol használod kedves Professzor úr. Jog tudó, gazdasági szakember, matematikus, fizikus és még programozó is vagy mi? Vagy inkább csak egy kamu szarzsák. :)
2020. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Én erre már válaszoltam a vonatkozó topikban. Mondtam, ha te hülye vagy az értelmezéséhez, az a te bajod.

Amúgy sem fizikus, sem matematikus nem vagyok, hogy kicsit erős a matekom, az annak tudható be, hogy én a főiskolára már úgy mentem, hogy volt egy statisztikusi képesítésem. Elhiszem, hogy nektek a matek csípi a szemeteket, mert megemészteni nem tudjátok, tanulni meg vagy lusták vagytok vagy kevesek. De hát, erről megint nem én tehetek. Attól még ez a szakma zömében erről szól, a matematikáról és a matematikai logikáról. De ti attól még befértek, majd megírjátok a tizenhatezredik számlázó programot. Csak azt nem tudom kinek és hogy minek? :)

2020. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Dehogy válaszoltál. Végig kerülted a kérdést. Azóta is várom, hogy válaszolj.
2020. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

Én kerültem?

Te szerencsétlen nyomorult, már az oprendszerben ott a matek, ahogy a kis gyökér mp3 lejátszódban is, olyan, hogy 77 éves korodban nem leszel képes azt implementálni önerőből, de ott van a lopott photoshopodban, a sony vegasban, a medialejátszód minden kodekjében, a blenderben a 3D-s játékprogramjaidban meg pláne.

Csöves csirkék vagytok ti, zéró tudással, meg a hatalmas vággyal. Az akarás a nagy bennetek meg a nyögés. Utóbbi még nagyobb. Tehetség meg nulla a minusz huszonhetediken. :)

2020. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Aha. És minden programozó, ha kap egy feladatot akkor úgy kezdi, hogy elkezdi írni az operációs rendszert. :). Ha egy szöveget pdf-be kell konvertálni, a szoftverből akkor 0-ról elkezded írni mi? A jó programozó már a meglévő eszközöket használja és nem kezdi 0-ról írni - esetleg módosít rajta maximum.


De még mindig nem válaszoltál, most is kerülted a kérdést és mellé beszélsz. Be is másolom neked megint!


( https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas.. Erről a kérdésről van szó, ha esetleg valaki itt nem értené mi a helyzet...)


Szóval:


"28: Gimnáziumban itéletkalkulus, nulladrendű logika, elsőrendű logika, karnaugh tábla, kruskal, Hamilton kör, NGB, stb.???, na ne szórakozz.. :))"


Várom továbbra is a válaszod.

2020. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Kérlek sorold fel, mely területek, mikor, milyen gyakran használod. Szépen a listát is megadom, hogy ezzel már ne kelljen bajlódod:


-------------------Hol?-------Milyen gyakran?--------

Itéletkalkulus:

Nulladrendű logika:

Elsőrendű logika:

Karnaugh tábla:

Kruskal:

Hamilton kör:

NGB:

2020. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

"Ha egy szöveget pdf-be kell konvertálni, a szoftverből akkor 0-ról elkezded írni mi? A jó programozó már a meglévő eszközöket használja és nem kezdi 0-ról írni - esetleg módosít rajta maximum."


Én spec. igen, nulláról kezdtem, mert eleve, egy pdf fájlt nem olyan nagyon nehéz létrehozni. A kompresszort már én sem írtam meg hozzá, de akár azt is megírhattam volna.

Azzal te nagyon nagy butaságot írtál, igaz, nem vagy szakmabeli, hogy a jó programozó nem írja meg. De, a jó programozó írja meg, mert nem megy el lopni, mint pl. te.

Ugyanis azon szoftver források amelyeket te magyarországon totál legálisan felhasználhatnál, iszonyúan kevés, és ami a nagyobb baj, hogy olyan is!


Öcsi, bár ez nem a korodnak hanem a szellemi felkészültségednek szól, azt amit én soroltam, nap mint nap használom, igaz, én hardver közeli cuccokkal foglalkozok, tehát nekem abszolút mindennapos buli a nulladrendű, ahogy a karnaugh is előkerül olykor-olykor, a kruskal pedig éppen a legutóbbi fejlesztésem kapcsán jutott eszembe.

És bizony az nem úgy megy, hogy majd besírod a projektvezetőnek hogy jaj, te ezt se meg azt se szoktad.. hanem úgy, hogy nem is kiváncsi ráds senki, max. a webtenyésztés ezerötszázhuszadik kulimunkásaként, némi apróért.

2020. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"nulla a minusz huszonhetediken"


Tehát akkor mégse velünk van baj matekból. :)

2020. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
#26-os, nem veszed eszre, hogy ez a 2/5-os (~40%-os) egy idiota troll?
2020. aug. 13. 18:15
 30/34 anonim ***** válasza:
Megint kerülöd. Az nem válasz, hogy hát én használom mindennap. Éppen legutobb jutott eszembe...blablabla... Soroljad szépen, mikor hol miért. Ja ezt már nem tudod... Na akkor erről ennyit.
2020. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!