Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha van egy olyan szoftveres...

Ha van egy olyan szoftveres szolgáltatás ötletetek, amire startupot lehetne építeni, akkor ti hogyan állnátok neki?

Figyelt kérdés
Van egy jó ötletem, amiben sok lehetőséget látok és egy piaci rést jól be lehetne tömni vele, viszont egyedül nagyon kevés lennék hozzá. A kérdésem igazából az lenne, hogy magával az ötlettel mit lehet kezdeni, hogy azt ne lopják el a később majd rajta dolgozó emberek?
2020. aug. 12. 21:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak én használom, hanem mások is. Ne képzeld már, hogy a cégeknek olyan idióták kellenek, mint te is, hogy kétismeretlenes egyenlettől besápad. Arról sincs fogalmad, hogy milyen fejlesztések mennek, csak nyomod azt a hülyeséget, ami vágyálmotok, hogy majd fölvesznek havi 500 nettóval és internetezgetsz egész nap meg kódot lopsz a netről, mert buksiból úgy se menne a teljesítés. Hát ilyen cég nem nagyon van.

Térinformatikai fejlesztéshez meg bizony, kell kruskal, és ez akkor is így van, ha te ezt fel sem éred ésszel. Na csá, vergődj tovább egyedül.

2020. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Na, de hát akkor, ha ennyire folyamatosan használod, akkor tudsz példát mondani rá kapásból, még gondolkoznod sem kell. :) Akkor miért kerülöd a témát, hogy válaszolj?
2020. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Például én múltkor az FFT-t használtam. Mire? Mintaillesztésre. Egy 19x19 es minta volt, ezért az illesztés gyorsítására fel kellett használni az FFT-t. És így f(*)w = ifft(fft(f(x,y)]*[fft[w(x,y)] FFT megvalósításban O(N^2logN) direkt megvalísátsban O(N^4) lenne. Tehát jelen esetben jól jött a "MATEK!". Most te jössz.
2020. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ja és az FFT algoritmusát nem kellett megírni, mert már megírták előtted, ami SZABADON felhasználható. Természetesen én is megtudnám írni, de ugyanazt írnám meg, ami már kész van ... Hülye lennék időt pazarolni rá, és tök felesleges. Tudni kell használni, ennyi a lényeg. A legtöbb dolgot mág megírták helyetted és használnod kell. Szóval nagyon speciális az, ahova olyan szintű matek kell, amikről Te beszélsz.....
2020. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!