Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A bootcampes programozókat...

A bootcampes programozókat milyen cégek szívják fel?

Figyelt kérdés

Olvastam már itt hogy van olyan akinek a bootcampes programozók konkurenciát jelentenek, ugyanazokra a munkahelyekre pályáznak.

Melyek ezek? A nagy cégeknél is sok a bootcampes vagy inkább a kisebbeknél jellemző?



2020. aug. 21. 10:07
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
53%
Nincs bootcampes meg nem bootcampes programozó. A jókat felveszik, a rosszak meg sírnak, hogy elveszik a munkáját. Én még nem láttam jó szakembert éhezni. Te?
2020. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
77%
Én megkockáztatnám, hogy zömük főleg a nagyobb cégeknél landol, egyrészt azért mert főleg azokkal kötnek szerződést a sulik, másrészt meg azoknak van junior programjuk.
2020. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom milyen egy bootcamp, de ahol én dolgoztam mezei érettségivel, onnan diplomásokat hajtottak el az interjún.
2020. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg a közepes cégeknél van a legtöbb, nekik már van pénzük kifizetni a fejvadász díjakat, de még nem annyira népszerűek, hogy tucatjával kapják a jelentkezéseket a legképzettebb diákoktól.
2020. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%

3


nekem sincs diplomám, de egy kisebb cégnél dolgozom én is.


Te mennyi idő alatt, mire vitted? Hogy érzed jobb egy multinál dolgozni?

2020. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
68%
#5 nekem van és egyetlen diploma nélküli kollégámmal nincs. Nem értem akkor mi van. ://
2020. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
56%
#3 te mezei érettségivel mivel foglalkozol? CRUD rendszereket raksz össze?
2020. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
90%

7


azt rak össze amihez ért. Egy crud rendszer is lehet baromira bonyolult: hol van a backend? Ismerjük? Mi csináljuk azt is? Deploynál lesz proxy? Kell vpn? Használunk dockert? mennyire kell filterezni az adatokat? Mennyi adatról van szó? Van elég hardver hozá?


Ha részfeladatot csinálsz, akkor el lehet szüttyögni. ha mindent neked kell kitalálni, akkor van rajtad felelősség.


Akkor csinálsz majd mindent, ha van annyi tapasztalatod. Semmi köze ennek a diplomához.

2020. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
11%
8 ezek közül melyik a nehéz dolog?
2020. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
Itt a diplomások melyik cégeknél dolgoznak?
2020. aug. 21. 18:00
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!