Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A bootcampes programozókat...

A bootcampes programozókat milyen cégek szívják fel?

Figyelt kérdés

Olvastam már itt hogy van olyan akinek a bootcampes programozók konkurenciát jelentenek, ugyanazokra a munkahelyekre pályáznak.

Melyek ezek? A nagy cégeknél is sok a bootcampes vagy inkább a kisebbeknél jellemző?



2020. aug. 21. 10:07
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
90%

9


Mindent neked kitalálni, összeállítani, lefejleszteni, deployolni és out of the box átadni az ügyfélnek?


Hát nem lehetetlen, de nem is könnyű feladat. Vagy éreznem kéne az iróniát?

2020. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
29%
Hát persze, nyilván. De engem még mindig az érdekel a mezei érettségis kolléga mivel foglalkozik... Olyan kamu szaga van ennek amit írt.
2020. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
85%
Én ismerek senior Java backend fejlesztőt sima érettségivel. Nagyon penge. Nem a papír teszi a programozót, hanem a tudása. Neki brutál agya van, a cégnél mindenki tiszteli.
2020. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
75%

12


Egy multinál dolgozom a csapatomban nyolcan vagyunk, ebből három srácnak nincs papírja. Az egyik többet keres mint én. Most miről beszélünk?

2020. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
81%
Jó, jó jó de mondjátok már el milyen szoftvereket csináltok. Ez lenne a lényeg.
2020. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
80%

Én érettségivel webes backendet fejlesztek, meg néha frontendbe is átnyúlok, de csak a js részig, a többi frontendhez nem értek annyira. Néha nálam landol az architektúra kialakitás. Szerencsére ügyféllel sosem kell közvetlenül beszélnem. Sosem éreztem hátrányát a diploma hiányának. Van kollégám akinek van, van akinek nincs, de annyira nem számít hogy pár van akikről tudom hogy van vagy nincs, de a többséget nem tudom.

Biztos van haszna, meg biztos vannak annyira bonyolult rendszerek amiket hozzám hasonló egyszerű ember fel sem tud fogni. Mondjuk ilyet is irhatna valaki példaképpen

2020. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
70%

16


te hogy vagy a feladataiddal? Csak olyat vállalsz el amit biztosra meg tudsz csinálni?

2020. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
81%

17, nincsenek igazán bonyolult feladatok, tényleg csak crud. Persze ios safari máshogy kezeli a click eventet, vagy webrtc használata videóazonositashoz, vagy terhelés függvényében automatikusan skalazodo app stb ezek mind olyanok, hogy el leht bennük szüttyögni. De nem igazan bonyolult egyik sem. Sőt. Inkább olyan feladatok ezek, amiket stackoverflow-n már biztosan megoldott valaki.

És még igy is akad amit nem tudok megoldani egyedül. Ezért dolgozunk csapatban, segítünk egymásnak :)

2020. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
4%
"Sosem éreztem hátrányát a diploma hiányának." igen, ezzel így egyet tudok érteni hogy ehhez a munkahoz nem is kell diploma. Oks,így ha ilyen melóról van szó tényleg teljesen mindegy kinek milyen papírja van, a technológia ismerete elég.
2020. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
84%

19


Banki alkalmazások, hatalmas logisztikai rendszerek, külföldi ügyfél, rengeteg felelősség. A technológiát mi döntjük el, abban fejlesztünk amire mi azt mondjuk, hogy erre a problémára jó megoldás lesz. Nyilván nincs döntő szavam, de javaslatot teszek és meg is hallgatják.


Mihez kéne diploma? Átlátni a struktúrát, és órákat gondolkodni azon, hogy melyik patternt kéne alkalmazni a problémára, milyen technológiát / technikát kéne használni ami bővíthetőség, olvashatóság, és performancia szerint a legjobb megoldás lesz? Ez mind tapasztalat és utánaolvasás. Miért kell ehhez diploma? Ahány probléma annyi könyv, annyi írás, annyi dokumentáció. És? El kell olvasni. De ismét megkérdezem, ha van egy diplomám, miért fog ez jobban menni?

2020. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!