Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A bootcampes programozókat...

A bootcampes programozókat milyen cégek szívják fel?

Figyelt kérdés

Olvastam már itt hogy van olyan akinek a bootcampes programozók konkurenciát jelentenek, ugyanazokra a munkahelyekre pályáznak.

Melyek ezek? A nagy cégeknél is sok a bootcampes vagy inkább a kisebbeknél jellemző?



2020. aug. 21. 10:07
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:

Mármint igazam miben? Én csak arra voltam kíváncsi hogy hova kerülnek a bootcampesek. A válaszoknak már oldalak óta semmi köze a kérdéshez.

A #29-est azért kérdezem, mert ha tényleg ő az a retardált akit a #30-as linkelt akkor élő példa hogy a diploma önmagában nem jelent semmit. Már ha tényleg van neki :)

2020. aug. 24. 23:39
 42/59 anonim ***** válasza:
19%

Jah értem kapaszkodni kell az egyetlen szállba. 😅

Nem baj, hogy már más csomó érvet, és tapasztalatot írt, most, hogy nem válaszol egy ember az elő példa 😀

2020. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

Nekem nincs rálátásom, ezért is tettem fel a kérdést. EPAM-nál vagyok, itt a csapatban 1db Green Foxos van, ennyi alapján nem tudok véleményt alkotni. Nem tudom hova kerülnek pl. a Codecoolosok Progmastersesek stb.

#29-es meg már többet interjúztatott. De arra sem válaszolt hogy melyik cégnél :(

2020. aug. 24. 23:51
 44/59 anonim ***** válasza:
14%

29 vagyok. Nem tűntem el. Én kérek elnézést, hogy nem csekkolom percenként az oldalt. Nem én irkáltam amiket linkelt, bár nem kezdtem el azokat végig olvasni úgyhogy nem is fűzök hozzá semmit. Sőt. Ebben a kategóriában ritkán írok bármit is, mivel eléggé reményvesztett egyéniségek vannak itt, már bocsánat.


Minek kéne cég nevekkel dobálóznom itt, sok közötök nincs hozzá, főleg hogy egy Anonim fórum.Annyit elárulok, hogy ipari robotokkal foglalkozunk vagyis a cég. ;).

2020. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
19%
A mi cégünk sem igazából Bootcampesek közül válogat. Szoktak jönni, de nem jutnak be. Egyetemi állásbörzékre megyünk. Onnan szoktak önéletrajzokat beadni. Illetve szakmai gyakorlatra jönnek. Szakmai gyakorlatról a legkönnyebb egy céghez bejutni. Ha látják rajtad hogy akarod és ügyes is vagy akkor Egyetem után állast kapsz. És ez sok cégnél így van.
2020. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
Hát ez az anonim fórum, így nyugodtan írhatsz egy cég nevet. Gondolom akkor nem valami kis noname szarnál vagy ;);)
2020. aug. 25. 00:07
 47/59 anonim ***** válasza:
33%

Igen, mondjuk ez érdekes, hogy céget nem ír senki.

EPAM-ot most megnéztem, ott egész sok a bootcampes LinkedIn alapján.

2020. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
19%
Felesleges írni is bármit, te már úgy is eldöntöttél mindent magadban. Vitába nem elegyedem, annál okosabb vagyok, minthogy fotelhuszarokkal írogassak naphosszakat. Az idő pénz ugyebár. Ja és nagyon látom, hogy aggódsz, ha az emberek csak úgy eltűnnek, úgyhogy biztosíthatlak, hogy nem eltűnök, hanem elköszönök és a kérdést törlöm a megválaszoltak közül. Sziasztok. :).
2020. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
Szia! Minden jót a további interjúztatáshoz!
2020. aug. 25. 00:16
 50/59 anonim ***** válasza:
19%
Én is interjúztattam többet. Sőt voltak olyanok, akiket el is küldtünk pár hét vagy hónap után.
2020. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!