Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tablettal is lehet weblapot...

Tablettal is lehet weblapot készíteni, programozni, tanulni illetve dolgozni?

Figyelt kérdés
vagy mindenféleképp egy erősebb laptop kell hozzá?

2020. szept. 14. 16:48
1 2 3
 21/30 tabaki ***** válasza:

@17:10:


Ööö... nem egészen értem a felvetést, kissé olyan zamata van, mintha én amellett kardoskodnék, hogy okvetlenül a tableté a jövő, és minden másnak törvényszerűen bele kellene olvadnia, illetve el kéne tűnnie. Én csak a tablet fejlődésről beszéltem, amely esetleg fordulhat abba az irányba is, hogy szerencsésebb megoldásokat találnak a hagyományos rendszerekkel összevetve nehézkesebb kezelésére; mellesleg jeleztem is, hogy ez se napi aktualitás. Ettől még virágozzék száz virág, és ha figyelembe veszem, hogy a tablet fejlesztgetésének ideje alatt legalább ugyananyit mehet a laptop és az asztali gép is, még az sincs kizárva, hogy a tablet megmarad a mostani szerepkörében, vagy éppen kimegy a divatból. Ha a ködbe burkolt jövőben, mondjuk nyolc év múlva valaki fölteszi a „Mit neveztek tabletnek a kétezres évek elején?” kérdést, fapofával fogadom majd.

2020. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Te írtál továbblépésről, mintha tovább kellene lépni, bár ezek a hibrid megoldások sem most jelentek meg, már 20 éve is voltak hasonlók, persze technológiailag kevésbé, árban viszont annál inkább kiforrott formában. Az az érzésem hogy nem tudod elválasztani a hardvert a rajta futó rendszertől, pedig megfelelő kombináció esetén meglepően hatékony tud lenni – bár azt elismerem, hogy sok dolog elvégzése hagyományos eszközökkel gyorsabb.
2020. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

"Egy másik, szintén nem jelentéktelen hányaduk viszont most még nem tud a hagyományos billentyűzet-egér kombóval legalább egyenértékű megoldást felmutatni,"


Na, ez az amiről beszélek. A vaskalaposság, a maradiság, a beidegződésekhez való görcsös ragaszkodás, az a te bajod.

Öreg vagy már, mint az országút.

2020. szept. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 tabaki ***** válasza:
Súlyos érvek, lehetetlen meg nem hajolni előttük.
2020. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Vedd már észre, öreg krumpli, hogy a tablet az nem egy gyenge, silány, félresikerült asztali számítógép, hanem EGY tablet.
2020. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a tablet az egy tablet. Sok mindenre jó, programozásra nem igazán. A biciklinek is van létjogosultsága, mégsem hiszem, hogy azzal akarnál elmenni mondjuk Kínába.
2020. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 tabaki ***** válasza:
100%

@12:58:


Örülök, hogy ezúttal már ilyen látványosan igazat adsz nekem, persze mi más is lehetett volna a vége... De ez az "öreg krumpli" egy kicsit erős volt. Eddig merő szánakozásból mérsékeltem magam, nehogy bevessem a brutális erejű ellencsapást, mert az akkora overkill, hogy a láthatólag gyönge lábakon álló percepciós képességed mellé még az önbecsülésedet is romba dönti -- most azonban már nincs hová hátrálnom, és kénytelen vagyok az Ősök Erejét a fejedre idézve porig alázni téged a megsemmisítő bűvszóval:


TACSKÓ!

2020. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hadd szóljak bele... Nem az volt a kérdés, hogy ez lenne-e az ideális eszköz a fentiekre, csupán az, hogy lehetséges-e. És nem Kínába kell elbiciklizni, csak pár sarokkal, legfeljebb kerülettel odébb. Az előbb egyébként ágyon fekve "dolgoztam" (írtam) a tabletemen. Egy kicsit lassabb, mint ülve, viszont más szempontból kényelmesebb. A programozásnak is vannak olyan területei, ahol nincs szükség arra, hogy 10 ablak legyen megnyitva 3 monitoron, ahogy néha elég egy gyengébb processzor, kevesebb memória, stb. Éppenséggel tabletből is vannak erősebbek, persze drágán.
2020. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 tabaki ***** válasza:

@15:48: „Nem az volt a kérdés...”


Kétségtelenül igazad van, szinte magam sem értem, miért a kis korán elhervadt kolléga démonait hessegetem – viszont Kérdező már az első válaszokban megkapta azt, amit te is megerősítettél: Igen, lehet, de nem ideális. Úgy tűnik, ezzel meg is van elégedve, mert a jelek szerint magára hagyta a kérdését, szabad a pálya az unaloműző mókázásra. A kolléga kretént játszik, én meg azt, hogy elhiszem neki... miért is ne, valamivel mégiscsak el kell ütnünk az időt az okosabb kérdésekig.

2020. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
91%
Tableten programozzon, akinek 2 anyja van.
2020. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!