Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem fejlesztenek egy...

Miért nem fejlesztenek egy olyan alkalmazást amire ha belépsz beirod az 5 -os lotto számaidat és amit elötted már kiválasztott valaki ugyanazt a számsort azt nem engedélyezne többször az alkalmazás!?

Figyelt kérdés

Lehet hogy csak 1-2 ember nyerne magasabb összeget de legalább nyerne is valaki

Kivitelezhető lenne ez ?



2020. szept. 24. 13:34
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Nem kellene 43 949 268 ember bár egy 40 millió fős országban ezt megcsinálni nem lenne "piskóta".Irta is valaki, milyen alacsony jelenleg a nyerési arány,százalekban evvel a taktikával csak növekedne. Így is úgyis megnyerné valaki csak addig ugyanúgy gyülemlik a pénz be a lottózóba vissza meg nem jön.Ha megcsinálná ezt valaki akkor én biztosan többet ajánlanék mint a mostani szerencsejatek zrt. Által nyújtott összegek 3-as 4-es találat esetében persze azt a főnyereményből elvéve így "kihasználva" a szerencsejáték zrt.-t .Nem lehet azt mondani hogy csalás ,mert nem az. Ha kérdezik,akkor aki beszáll, mindenki mindenkinek a baratja kell hogy legyen.És különben is ,avval osztom meg a "nyerőszámaimat"akivel akarom.
2020. szept. 24. 20:59
 32/49 anonim ***** válasza:

Ha nyerés történik ,akkor a 4,és 3 találatos is kapjon részesedést.


Igen, ez most is így működik. Ha már van 2 találatod akkor kapsz valamennyit. Ha 3 akkor többet, ha 4-et még többet. De ez függ attól is hányan találják el. Nekem sűrűn van kettesem, meg még egy jó pár ezer embernek. Ez olyan 2ezer Ft körül szokott fizetni.


Nevezhető lenne ez úgy is hogy emberi összefogás


Nem, ezt játékszabályzatnak hívják.


Olyan szabályzat amit a "nép" (applikáció használó)ír meg ténylegesen, közösen,igazságosan,nem sok ilyen van.


Konkrétan nulla. Mindig lesz olyan ami valakinek nem fog tetszenni.


Ezt nevezik megállapodásnak szavazás alapján.


Mármint mit hívnak így?


Szóva nekem akkoris az a véleményem hogy ugyanakkora esélye lenne így is mindenkinek a nyerésre.


Persze, mint ahogy ez most is így van. Pont azért mert egyik számnak sincs nagyobb esélye mint a másiknak.

2020. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy megkapná a 2-es találatáért a pénzt a lottózóban egy ilyen aplikációval csak maximalizálná a nyerési esélyeit ,ha a 4-est nézzük lehet hogy lenne 3 darab 4 találatos de az az igazi szerencsejáték. De ha sokan használják az appot több millióan és bejön az ötös,majd talán 4 találatosa lesz, és kétszer annyit kapna mint amennyi simán a lottózóban van kedvezőbb mintha csak simán lottózik. Az 5 találatos nyereményéből lenne a 4 találatos nyereménye korrigálva. Ez csak javítana az esélyeken .
2020. szept. 24. 21:14
 34/49 anonim ***** válasza:
Ez a vége már teljesen zagyvaság.
2020. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Én értem mit mond. Mindenki különböző szelvényt adjon fel, hogy biztos nyerés legyen, majd mindenki kap pénzt. Csakhogy: Hány szelvényt kell kitölteni, hogy biztos 5-ös legyen? ;). Na ugye. Hiaba nyeritek meg. Kevesebbet fogsz kapni, mint amennyit költöttél. Ez eléggé deficites app lenne.
2020. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Na meg ha én nyerném meg miért osztanám meg az összeget? Tfh. nyerek 3 milliárdot. Szerinted az országban maradnék? Húznék el egy szigetre. ;)
2020. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Ha az állam azt akarná hogy az emberek nyerjenek a lottón, akkor a szelvényen csak egy kocka lenne, és az egytalálatra fizetne...
2020. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
A lottót azért veszik az emberek, mert nem akarnak pénzhez jutni. Tudják, hogy nem fognak nyerni, de van mibe kapaszkodni. A lottózók pedig ebből tartják fent magukat. Semmi értelme nem lenne, ha minden héten nyerne valaki...
2020. szept. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
38: valaki meg nyert 5-öst. Eurojackpotot is itthon. :). Szóval az esély megvan rá, csak kicsi.
2020. szept. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondom, ha nem is lenne meg a 43 M fogadás,hanem csak az 1/3 akkoris már 33 százalékkal tobb esély van a nyerésre mindenkinek.Úgy gondolom igazságos mert minden számnak ugyanakkora esélye van a nyerésre.Ha mindenki (applottózók)csak kétszer fogad duplázódnak az esélyek es nem lenne szétosztva mindenki kozott hanem ha lenne egy ötös találat,és aki négyest nyer annak kellene az ötös nyereménybőlvalamennyit átadnia pl a dupláját a 4 esnek vagy kicsit kevesebb.*Az erre, hogy nem szabad telhetetlennek lenni a fogadásokkal. Megkell várni ameddig újra, egy nagyobb nyeremény gyűlik össze. Így megérné szerintem.Mellesleg én nem is lottózok pont ezért,mert nincs ilyen applikáció.Lehet ugyanazt a számsort megteszik 10 ezren amit enis megtennék ha lottóznék.
2020. szept. 28. 20:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!