Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szeretek programozni és...

Szeretek programozni és szeretem tanulni is, elméletben is jól megy a dolog, mindig közel kerülök a megoldáshoz, de a megoldásig sosem jutok el és ez nagyon zavar. Keresnem kellene valami mást, amit tanulhatok?

Figyelt kérdés
A front-end dologk viszonylag jól mennek, de ott is az elméleti tudásom alapján sokkal jobb oldalakat kellen tudnom készíteni, de borzalmasak jönnek csak össze azok is kínkeservesen(nem dizájn gondok). Valami tipp tanács, esetleg valami más pálya, amit választhatnék?

2020. okt. 28. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a módszereidet és hogy miket csinálsz , szóval ha nem így van ne vedd magadra. A kezdők sokszor ott hibázzák el hogy elsőre nagyot akarnak és több problémába is ütköznek. A helyedben én kis egyszerű programokkal kezdeném és mindig egy kis pluszt adnék hozzá. Elsőre mondjuk csak kiíratás, aztán adatbekérés, majd az adatokkal valami kis művelet, és azok eredményének kiírása és így tovább.
2020. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


A saját tapasztalatomat írtam, nekem így könnyebb volt, nyilván van akinek máshogy jobban fekszik.

2020. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Meg kell tanulni Debuggolni. Ha megy akkor minden feladatot megoldassz. :)
2020. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a logikával vannak még gondjaid, akkor szerintem érdemes valami gyakorló oldalra programoznod és ott elsajátítani a logikát.

Pl. ott a hackerrank.com, vannak feladatok különböző szintűek és azokat csinálva sok mindent be lehet gyakorolni.

2020. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. nov. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!