Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az alábbi 5 hónapos, online...

Az alábbi 5 hónapos, online Java tanfolyam megéri 240000 HUF-ért? Papírt nem adnak róla, de ígért szint: kezdőtől a junior szintig.

Figyelt kérdés

A tanfolyamot itt találtam:


programozzteis[pont]hu/java-tanfolyam-2-2-elindult-a-jelentkezes/


A [pont] kifejezést értelemszerűen cseréljétek ki egy pontra a honlap címben.


Ki mit tud róla? Hozzáértők véleménye érdekelne.



2020. okt. 29. 17:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#10


Értem, amire célzol.

De akinek vam gmail címe, okostelefonja, internet, az már akkor fizet az adataival, amikor beregisztrált a gmailre és barangol a neten...és még nem is kezdett el tanulni "ingyen" se.



#8

A honlapon épp az olvasható, hogy 2021-től emeli a tanfolyam árát. Tehát nem lesz olcsóbb, sőt. Én is azon gondolkoztam, hogy ha már annyit kér érte, akkor valami igazolást kellene adnia, persze neki az nem érdeke.


Sőt azt írja az oldalon, hogy az IT területe az, ahol már nem annyira számít a papír... Azért ez nem ilyen egyszerű szerintem.

Vagy programozásnál, amennyiben valóban jól tudsz programozni, eltekintenek attól, hogy nem iskolában/tanfolyamon tanultad meg, hanem pl. self-taught?



#4


Neked van IT végzettséged hivatalosan? Pl. legalább egy OKJ, BSc?

Vagy "csak"az Udemy-n szerzett tudással + hozzáadott gyakorlattal rendelkezel? IT terülten dolgozol, vagy "csak" hobbi számodra?



Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat!

Nagyon szívesen fogadok még további véleményeket, meglátásokat!

2020. okt. 29. 21:29
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

#4-es vagyok.


Van IT-s végzetségem, BSc. Szegeti Programtervező informaika. Csak 1 félév Java-volt, (ahogy C, C++, ASM-ből is)

Össz vissz 1évet dolgoztam PHP fejleszőként, azóta más területre sodolt az élet, de IT-ban maradtam. Plusz féléve fejlesztek egy saját projektet szabadidőben Java-ban és ha kell valami technológia/tudás/eszköz Udemy-zek.


Most a Kafka-t fogom megvenni Udemy-n mert érdekel, mit csinál (ezt nagyjából tudom) és hogyan kell használni.


Lényeg, hogy válasz egy nyelvet, és tanulj meg algoritmukisan gondolkodni. Lesz egy kattanás, amikor hirtelen megértesz mindent és kitisztúl minden. Utána, új dolgok vagy új nyelv már csak napok kérdése. Mindegyik nyelv:

- változókal

- elágazásokat

- ciklusokat

- objektumokat (valamilyen formában)

Használnak. Szóval, a nyelvek között rengeteg az átfedés, csak a szójárást kell elsajátítani és máris tudsz egy másik nyelven is.

2020. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%
Tök felesleges Udemyre fizetni. Youtubeon igényesebb anyagokat találsz...
2020. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
YouTube, A&K Akadémia. Ingyen van, jó a srác, nem is 18 éves, mint ez a kisfiú itt a linken, és akármikor lehet tőle kérdezni. Én most ott tanulok, egy vasamba nem kerül. Nyilván, be lehet oda is iratkozni sokért, de most először látom azt, hogy valaki tényleg elindít az úton és haladok. És nem, még egy email címet sem kellett megadnom. Magyar anyagok közül szerintem a legjobb.
2020. okt. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 zozo256 ***** válasza:
66%

10#

Hmm, ez elgondolkodtató. Akkor inkább úgy fogalmaznék, hogy naivan vett értelmezésben közvetlenül pénzzel nem fizetsz.

Egyébként egész jól lehet anonimizálva böngészni, szóval még ez sem feltétlen igaz, hogy megtudják az adataidat. Vagy legfeljebb nagyon nagy erőfeszítések árán tudják kikövetkeztetni több szerv együttműködésével, de azt meg nem fogják csinálni csak úgy.

2020. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az Internet nem anonim, maximum több erőforrásba kerül megtalálni valakit. Pl. ott a SilkRoad története, drogpiac a darkweben, az FBI megtalálta, hogy ki volt mögötte.
2020. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
De olyan tartalom sincs például Udemyn ami WPF MVVM -re épül például. Van. De istenverte gagyi és a tudás, amit kapsz 0. Sőt. Egyetemen sem oktatják itthon ezt csak kb megemlítik. Sőt bootcampben sincs. Akkor hol a fenébe tálalsz jó anyagot? Na lám lám Youtube teli van kiváló anyagokkal, teljesen ingyen.
2020. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
43%
SilkRoadnál csak azért tálalták meg, meg személyesen adta fel a csomagot a saját címéről. :D hibazott. Ha nem tette volna sose bukik le.
2020. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%
Ez a baj a DarkWebes rendeléssel, hogy meg kell adnod címet hová rendelsz, így jönnek a bújtatok vásárlóként és eladóként is. Ezt figyelte és követte az FBI is.
2020. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 zozo256 ***** válasza:
59%
Yep, azért összességében több ember nem bukik le, mint aki lebukik, ha ügyesen csinálod full anonim tudsz maradni.
2020. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!