Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 13 éves fiam nagyon érdeklődik...

13 éves fiam nagyon érdeklődik a programozás iránt,létezik olyan online tanfolyam amivel tudna fejlődni?

Figyelt kérdés
Tovább tanulás is ebben az irányba fog megtörténni ,az általános iskolaba viszont semmi támogatást nem kap,próbál autodidakta módon tanulni de igazából ennél több kellene .

2021. febr. 10. 12:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

"Na, ti az ő magas szintű matematikai képzettségüknek és tudásuknak köszönhetitek, hogy egyáltalán számítógép előtt ülhettek."

Te nem. És csak azért nem, mert ők már megírták előtted, úgyhogy neked már sajnos nem maradt más, mint a GYK-n osztani az észt.

2021. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak akkor van szükség nagy mértékű matematikai eszköztárra ha pl modellező, real-time, nonrealtime renderelő, matekot tanító, szimulációkat végző stb ehhez hasonló szoftvereket kell fejleszteni.

De lehet hogy ebben az esetben a cég direkt alkalmaz egy fizikus, matematikust, hogy a programozóknak segítsék ebben az esetben a munkájukat.


De ha nincs ilyen akkor egy programozóknak fizikusnak is kell lennie vagy mi?


Mondjuk a képletek ott vannak a Wikipédián csak be kell írni a kódba ha szükség volna valahol. Bár nem minden esetben megoldás ez.


Én helyt tudok adni annak aki erőlteti a matekot itt mert nagyon szeretnék shadereket írni hogy készíthessek egy saját óceánt de nem megy a matek miatt. Nekem a szögfüggvények kombinálgatása már túl sok, ehhez pedig ez kell. Igyekszem fejlődni de túl lassan nehezen megy mintha nem lehetne megtanulni.


Csak hobbi fejlesztő vagyok.

29/f

2021. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Xdd
2021. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
91%

"Egy csavarhúzóval és egy kombinált fogóval egy kerékpárt meg lehet úgy-ahogy szerelni, de egy sportkocsit már nem."

Ja, csak a legtöbb szerelő is kerékpár szereléssel kezdett és amikor tetszett neki a munka, akkor rájött, hogy ez a pálya érdekli és akkor mélyedt benne el.

Jelen esetben egy 13 éves srácnak kerékpárt kell szerelnie és nem sportkocsit.

2021. febr. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
34: Sajnos te még a hasonlat megértéséhez is kevés vagy. Ne is strapáld magad, tóbiás.
2021. febr. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
93%

#35

Szánalmas, nem tudsz cáfolni, ezért személyeskedni kezdesz, mitn egy óvodás. :D

2021. febr. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!