Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet beállítani...

Hogyan lehet beállítani automatikusra egy link letöltését linux rendszeren?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megcsinálni linux vps szerveremen, hogy egy weboldalról ahová fel van töltve egy film (pl:clipwat....) annak automatikusan letöltse a direct linkjét.

Lehet, hogy nem megoldható vagy csak én nem jövök rá hogyan kell, de remélem tudtok nekem ebben segíteni.

A legjobb lenne az ha naponta le tudná szedni a linket és azt el mentené egy "strm" fájlba vagy "txt"-be. Esetleg van erre valamilyen parancs az automatikát azt megtudnám szerintem oldani.



2021. márc. 6. 18:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 A kérdező kommentje:

Úgy próbáltam minden fájlt amit küldtél legelőször.

De tényleg ne fáradj ennyit miattam tökéletes nekem az is ha én irom be a nevet. :)

wget -qO- [link] | grep -Eo 'https[^\"]+v.mp4' > /Filmek/halalos-harcmezo.strm Ezzel a paranccsal több oldalrol is ki lehet szedni a linket azt hiszem. Nem tudod esetleg nekem ezt igy berakni *.sh fájlba csak úgy hogy többet egymás alá? mert én megcsináltam, hogy egymás alá rakom de nekem nem működött.

2021. márc. 8. 20:18
 92/99 anonim ***** válasza:
Igen, mert a pastebin is belerakta a windows sortörést, de a github nem csinálja, töltsd le wget-tel nyugodtan. Ha egy nagyon munkás és lassú megoldást szeretnél, akkor tudod azt a parancsot sokszorosítani, de szerintem nem érdemes, amikor itt van ez és (nálam) működik.
2021. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 A kérdező kommentje:
Mikor írtad utána megpróbáltam megint wget-tel azóta most 2x is mert én is nagyon szeretném, hogy jó legyen. De sajnos nem működött csak ugyan úgy .strm fájlt adott :\
2021. márc. 8. 21:15
 94/99 A kérdező kommentje:
Olyan mintha nálam nem tudná elnevezni az strm fájlokat valami miatt.
2021. márc. 8. 21:16
 95/99 anonim ***** válasza:
Most úgy próbálod, hogy egy adott könyvtárban van a script és a list.txt is, és ott futtatod?
2021. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:

Ha csak ezt lefuttatod, mit ir ki?:

wget -qO- -i list.txt | grep -Eo 'Watch video [^"]+| [link] | cut -d' ' -f 3-

2021. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 A kérdező kommentje:

A kettő film címét írja ki.

root@vps:~# wget -qO- -i list.txt | grep -Eo 'Watch video [^"]+| [link] | cut -d' ' -f 3-

Halalos harcmezo 2021 1080p WEB DD+5 H264 HuN No1 mp4

Fak Tanar 2013 BDRip x264 HuN No1 mp4

2021. márc. 8. 21:20
 98/99 anonim ***** válasza:

Na itt van egy hiba a gyk-val, a https elé beszúr egy spacet, azt szedd ki és úgy futtasd le újra ugyanezt:

wget -qO- -i list.txt | grep -Eo 'Watch video [^"]+| [link] | cut -d' ' -f 3-

2021. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 A kérdező kommentje:
Most ki írta a nevet és a linket is. Viszont a .sh fájlomban sincs közte space.
2021. márc. 8. 21:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!