Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyiket érdemesebb elkezdeni...

Melyiket érdemesebb elkezdeni kezdőként tanulni 2021-ben: Node vagy Deno?

Figyelt kérdés
2021. márc. 15. 17:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%

#19 "Erről te, elárulom, hogy honnan tudsz. Onnan, hogy én említettem ezt, ezeken az oldalakon. Tehát itt olvastad, releváns, személyes tapasztalatod neked erről nincs és nem is volt soha"


Tehát most úgy akarod érvényteleníteni az ellenérvemet, hogy azt mondod, te magad érveltél azzal, ami a jelenlegi állításod ellenérve. Gratulálok :D


#20 És még igazolod is a saját tévedésedet, ez nem semmi.

2021. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
42%

Én soha nem érveltem olyasmivel, hogy a friss diplomásoknak egy-másfél év szakmai tapasztalatuk van.

Azt hangsúlyoztam, hogy sokuk még az államvizsga előtt státuszt létesít és már úgy lép ki a munkaerőpiacra, hogy van munkatapasztalata. De ez messze nem vonatkozik mindenkire és pláne nem kötelező, netán elvárt, mint azt te sugalmazod, tévesen, saját idevágó tapasztalatok nélkül.


Ez nincs így. A cégek >> általában << várnak el munkatapasztalatot a jelentkezőktől, bárki is az, és nem érdekli őket, ha valaki friss diplomás, nincsenek erre a tényre tekintettel. Őket egyszerűen nem alkalmazzák, de vannak persze cégek, akik kivételt képeznek és vannak diplomák, amelyek szintén felülírják ezt a gyakorlatot. Ilyen cégek jellemzően a multik és ilyen diploma a programtervezői is.


Én nem tévedek, te tévedsz.

Hajtanád szerencsétlent mindenféle tudás nélkül gyakorlatra, közben meg ott van, hogy legalább két eredményes szemesztert vár el a munkaadó, de bizonyos státuszoknál négy is lehet ez a szám.


Te nem vagy programfejlesztő, egyetemre, főiskolára sosem jártál, totál fölösleges ide nyomnod a tájékozatlanságodról árulkodó, fals, félrevezető "infóidat".

2021. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Én soha nem érveltem olyasmivel, hogy a friss diplomásoknak egy-másfél év szakmai tapasztalatuk van."


Dehogynem, nézd csak:

"sokuk még az államvizsga előtt státuszt létesít és már úgy lép ki a munkaerőpiacra, hogy van munkatapasztalata"


Akkor ez is megvolt.


"Ez nincs így. A cégek >> általában << várnak el munkatapasztalatot a jelentkezőktől, bárki is az, és nem érdekli őket, ha valaki friss diplomás, nincsenek erre a tényre tekintettel"


Arra vannak tekintettel, hogy van-e munkatapasztalata, mennyi, és milyen. Ez a frissdiplomások esetében fontos faktor, elvégre aki dolgozik már x éve a szakmában, annak van munkatapasztalata (hűha). Szóval szavak kiforgatása pipa.


"Én nem tévedek, te tévedsz."

Egy Trónok Harca idézet jut erről eszembe. "Any man who must say, "I am the king" is no true king."


"Hajtanád szerencsétlent mindenféle tudás nélkül gyakorlatra, közben meg ott van, hogy legalább két eredményes szemesztert vár el a munkaadó, de bizonyos státuszoknál négy is lehet ez a szám."


1. A kérdező nem írta hanyadik félévet tolja

2. Én viszont legalább kétszer mondtam, hogy 2. évtől (azaz 2 szemeszter után) célszerű elkezdeni munka után nézni. Ismét engem igazolsz, köszönöm.


"Te nem vagy programfejlesztő, egyetemre, főiskolára sosem jártál, totál fölösleges ide nyomnod a tájékozatlanságodról árulkodó, fals, félrevezető "infóidat"."


Bárki aki az ezredforduló után járt egyetemre alátámasztja amit mondok. Vajon miért lehet az, hogy az én 'fals infóimmal' csaknem mindenki egyetért, míg a te 'ténymegállapításaidat' a sárga földig lepontozzák? Te lennél az egyetlen egyetemet végzett ember az országban, és mindenki más helikopter? Ugyan kérlek.

2021. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!