Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol lehet programozásban...

Hol lehet programozásban segítséget kérni? Ismertek valami jó fórumot vagy oldalt?

Figyelt kérdés

A gyk nekem nem igazán jött be ebből a szempontból, sosem kaptam normális válaszokat.


StackOverflow-on kint van jelenleg egy kérdésem ami most fontos lenne, de még nem jött a válasz. Meg eleve macera az egész, nem írhatsz privátot, comment korlátozott, félig válaszolnak meg valamit majd megkérnek hogy írj ki mégegy kérdést és ránéz stb stb..


Ismertek olyan oldalt ami nektek bevált?


Igazából Kotlin-hoz kellene 2 kisebb dologban segítség, bár Java is jó mert át tudnám fordítani.

Ti miket használtok ilyen helyzethez?

Személyesen nem ismerek senkit.



2021. máj. 9. 15:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
#10 Tehát mással végezteted el a melót. Na, ezért nem kapsz válasz, és máshol se nagyon fogsz. Erre írtam hogy értelmes kérdésre jön értelmes válasz.
2021. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11 Már vártam szerény megszólalásod :D

Igen, kiírtam mert nem tudtam megcsinálni vagy napok óta és ez az oldal azért van hogy kérdezzenek tudod 🤡

2021. máj. 9. 19:14
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

"A gyk nekem nem igazán jött be ebből a szempontból, sosem kaptam normális válaszokat."


Errefől idejön a hülyegyerek a GYK-re és feltesz egy kérdést... :-)

2021. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

😂😂

#13 Na itt a másik megmondó. Szövegértést nyilván nem tanítanak, azzal születni kell. Programozás szempontjából hasztalan ez az oldal, amit te is bizonyítottál 🤡

Ezért is kértem fórumokat, de ne tessék tudni olvasni, nem muszáj, végülis minek, a szellemiseknek jár a FOT.

2021. máj. 10. 01:29
 15/15 anonim ***** válasza:
#14-nek: Mint azt privát-ban is írtam, már régen ki kellett volna írnod a problémádat (kódot, stb.), aztán vagy valaki tudja rá a választ, vagy nem. Annyit megér! Ehelyett már a második oldalon tartunk és beszélünk a semmiről, tipikus magyar mentalitás... :-)
2021. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!