Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Python-programozást hogyan...

Python-programozást hogyan érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Kezdő szinten vagyok, szeretnék fejlődni.

Magántanár, vagy valami online bootcamp?

Esetleg tutorial-ok és gyakorlás?


Sajnos nem tudom hogyan lehet fejleszteni magam. Egy kurzuson (egyetemen pár kreditért) kezdtem el, de ennyi.



2021. máj. 11. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Engedd ezt el, nem neked való.
2021. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Biztos van jobb is, de pl. akár ezt is végigcsinálhatod:

[link]

2021. máj. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha komoly a szándékod akkor magántanár.
2021. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2021. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát, alapvetően milyen jellegű területen tanulsz most? Olyan szempontból lehet érdekes, hogy mennyire segíti azt, hogy kialakuljon benned az az analitikus gondolkodás, ami a programozáshoz kell. Én a bootcampeket azért nem ajánlanám, mert azok az emberek, akiket ilyen helyekről megismertem, általában úgy jöttek ki onnan, hogy megtanultak pár specifikus framework-kel megoldani bizonyos problémákat, és ennyi. Ez önmagában ahhoz elég, hogy esetleg egy nagyobb céghez bekerülj úgy, hogy ott betanítanak teljesen, viszont ha jobb esélyeket szeretnél, akkor ezt kombinálni kellene mindenképp azzal, hogy otthon rengeteget fejleszted magad akár online tutorialokból.
2021. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pénzügyi/üzleti területen mozgok.

Érteni vélem amit analitikus gondolkodásról mondasz.


Azt is megértem, hogy a bootcamp-ek nem ideálisak, viszont otthon a semmiből rájönni kódokra még egyelőre nem megy. Hiába ülök le gyakorolni. Még túl kezdő vagyok.

2021. máj. 12. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Szedd a Mimo appot. Teljesen megújult, modern kurzusuk van Pythonra. Ha androidod van guglizd be: Mimo modded apk.
2021. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!