Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Jó ingyenes toturiálok,...

Jó ingyenes toturiálok, megoldandó példák, szabadon elérhető egyetemi jegyzetet / könyv amiből egy haladó programozó gyorsan meg tudja tanulni a C#-t?

Figyelt kérdés

Másodéves Mérnökinformatikus hallgató leszek jövőre. Van tapasztalatom több programozási nyelvvel is, a tananyagból kifolyólag főleg C-t, C++-t ismerem.

Jövő félévben Java lesz.

Munkához viszont úgy néztem, és azt tapasztalom, hogy egyre több helyen a C#-ot kezdik bevezetni. Pl. ott ahol én szeretnék dolgozni akár most nyáron fizetett asszisztensként.


Olyan "segédanyag" kellene amit nem kezdőknek írtak és kb. 2-3 hét alatt meg tudom tanulni belőle a C# nyelvi sajátosságait, egy C++-hoz képest.



2021. jún. 3. 21:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


#10 Én egyébként a programozós órákat nagyon szerettem. Nem vagyok akkora bolondja a dolognak mint egy két ismerősöm, de bejön a dolog. Viszont amennyire komolyan van véve a matek (pl. az analízistől nekem szabályosan rémálmaim voltak), meg egy két hardveres villanyos maradvány tárgy mennyire irreleváns (vagy legalábbis az én szemszögemből tűnik annak) kicsit demotivál, hogy ezután azt mondják, kb semmi érdemit nem is tanulunk programozásból.

2021. jún. 5. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!