Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Fejlesztői tapasztalatnál...

Fejlesztői tapasztalatnál lényeges, hogy miben van a tapasztalatom?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy most így egyetemistaként dolgozom frontend fejlesztő gyakornokként (JavaScript, React, Bootstrap, CSS) de eszembe jutott, hogy ha én később már inkább mondjuk backendesebb irányba akarok elmenni vagy mondjuk egy adatelemzéssel foglalkozó céghez jelentkezem és az az elvárás hogy pl. "2 év fejlesztői tapasztalat" akkor ugyanúgy érvényes és sokat számít ha nekem pl. nem Pythonban van tapasztalatom amit elvárnak hanem JavaScript-ben vagy PhP-ban? (plusz ugye majd az egyetemi végzettség)
2021. jún. 11. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Ceg- es technologia fuggo. Ha frontend fejlesztonek jelentkezel, akkor pl. szinte biztosan fel fogjak merni a JavaScript/HTML/CSS kompetenciadat.

Backendnel van olyan ceg, ami kifejezetten technologia- es nyelvspecifikus tudast mer fel (pl. Java/Spring) es van olyan (jellemzoen a komolyabb tech cegek), ahol altalad valasztott nyelven interjuzhatsz es inkabb altalanos adatstrukturak/algoritmusok, OO design es system design tudast mernek fel.

2021. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!!
2021. jún. 11. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!