Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Diákmunka/Munka programozás???

Diákmunka/Munka programozás???

Figyelt kérdés
Milyen opciókat tudok mondani ha nem akarok helyszínen diákmunkázni de pénzt szeretnék keresni. Tudok Python, Batch, C#, nyelveken programozni de sajnos sok helyen pl Freelancer oldalakon grafikus munkák vannak pl.: Htlm css, vagy c# grafikus, de hiába nincs érzékem a grafikákhoz. Én egyfajta "a tömény kódot jobban szeretem/értem mint a grafikus felületet" és ez nagyon megnehezíti a feladatom. A lényeg hogy tudtok olyan munkát vagy akár hobbit vagy nem is tudom hogy nevezzem ezt, amivel itthonról tudok programozni és nem kell hozzá grafikus érzék (az se gond ha másik nyelvet kell megtanulnom)??? 17F

2021. jún. 28. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi tokiban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

hasonló kérdést tettek fel.


Ha nincs érettségid, betöltött 18 éved (16 évtől szülői beleegyezéssel vállalhatnál munkát), szakirányú képesítésed/egy rakat referenciaprojekted nem igazán vesznek fel.

2021. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Programozással kapcsolatos diákmunkára vagy gyakorlatra többnyire csak egyetemistákat veszek fel, azok közül is azokat akik már tanulmányaik végén járnak.


Persze ha első éves vagy és van rengeteg jó referencia munkád, akkor nem lehetetlen, de egyetemi képzés nélkül 18 év alatt szinte lehetetlen.

2021. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!