Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » React JS json animáció beépíté...

React JS json animáció beépítése, készítettem egy animációt majd le rendereltem json formátumba már több órája szenvedek hogy hogy tudnám működésre bírni, valaki esetleg csinált már ilyet?

Figyelt kérdés
Bármi segítségnek nagyon örülnék mivel a youtube vidik amiket néztem nem igen segítettek elérni a célom.

2021. aug. 6. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
És vajon mi bírt rá, hogy szopasd magad és ne valami általánosan használt formátumot használj animációra? Vagy ha nagyon hipster akarsz lenni akkor ott az apng. Tudod, ami pöccre működik és nem valami elmebeteg baromság, mint animálni json formátumban...
2021. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségéet meegnézem apng-t, annyit hozzá tennék hogy még közép iskolás vagyok és magamtól tanulom mert érdekel szóval tapasztalatom az nem sok van.
2021. aug. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!