Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Végzett valaki a Codecool-nál?...

Végzett valaki a Codecool-nál? Miskolci full stack képzésükről tudtok véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy IT képzést elvégezni, amivel utána munkahelyet is találnék, nem csak pénzkidobás/idővesztegetés. A face-n láttam ennek a sulinak a hirdetését, egész korrektnek tűnik, de valódi tapasztalatoknak jobban örülnèk. Egyetemi képzés sajna már "nem játszik" nálam.

2021. aug. 23. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több ismerősöm illette negatív véleménnyel a Codecoolt.


Én meg kb 1-2 éve érdeklődtem a cégnél, hogy milyen állást tudnak garantálni, határozottan azt javasolták, hogy ne Miskolcra menjek tanulni, hanem Pestre, és nem is nagyon lesz állás Miskolcon.


Nem tudom ez mennyire változott az utóbbi időben, én azért nem vennék rá mérget, hogy lesz utána állásod Miskolcon.


A másik pedig, hogy irreálisan sok ez a lóvé, amit majd így úgy megkapnak tandíj gyanánt. Oké, hogy tanítgatnak, de gondolj bele, ha te ezt magadtól tanulnád meg, akkor ingyen lenne vagy aprópénz. És szinte minden ott van neten angolul, lassan már magyarul is megtalálsz mindent.

Persze nyilván így nehezebb, de nézd, hogy megsprórolsz 1-2-3 misit.

2021. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..


Egy hasonló kérdésre válasz(ok), ennél jobban itt sem lesz összefoglalva...


tapasztalat > saját ötlet/projekt(nem hello world) > tanulmányok (nem rangosítva) egy állásinterjún.


Csak érdeklődnék miért nem játszik az egyetem? Levelező sem? Többször hallottam azt az indokot hogy most X éves vagyok amire végeznék X+3 leszek... Erre az a megdöbbentő rossz hírem szokott lenni hogy az illető kora nem fog változni annak függvényében hogy beiratkozik-e, maximum az, hogy neki ment-e az egyetemnek vagy sem. Nekem (viszonylag frissen végzett, nappalis) volt több 40+-os csoporttársam, és volt olyan akivel nagyon jól elvoltunk a korkülönbség ellenére.

2021. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
2: Nyilván még az érettségi bizonyítványt is meg kéne szereznie.
2021. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilván "kellene", nem "kéne"...Egyébként követelmény az érettségi + a középfokú angol tudás, úgyhogy mellélőttél kis humorzsák!
2021. aug. 25. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!