Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért ilyen drága egy programo...

Miért ilyen drága egy programozó tanfolyam?Megéri belevágni?

Figyelt kérdés

Neten láttam.Van ahol 540 000 ft

van ahol 1 300 000

Igen tudom van részletfizetési lehetőség,de megéri ennyi pénzt belefektetni?



2021. aug. 31. 09:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem megéri.
2021. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Egy jó alap tudással szinte bárhova elmehetsz dolgozni mezei érettségivel is. Beugró van, amit ha jól megírsz (hibátlan közelire), már szóbaállnak veled. De arra készülj, hogy igen kemény a beugró, diplomások is elvéreznek rajta, de nem lehetetlen, én befejezetlen egyetemmel megírtam, már dolgozok.
2021. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyen tanfolyamokon általában a kapcsolatrendszer a nagyon értékes. Hogy megéri vagy sem az részben tőled függ részben szerencse. Ha bejön akkor hónapok alatt megtérül, ha nem akkor nem. 1,3 milka amúgy manapság sajnos már nem olyan nagy pénz, egy jobb latop is fél milka lassan...
2021. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
#2 melyik cegnel dolgozol?
2021. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Az árakat a keresleg és a kínálat határozza meg. Azért ilyen drágák, mert elegen vannak, akik hajlandók ennyit kifizetni ahhoz, hogy a tanodának maximális profitot hozzon.
2021. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

akkor éri meg befektetni, ha 0-ról tanfolyammal akarsz tanulni és egyedül otthon nem menne és persze van rá kereted!

ennek a végén kapsz papírt is, de sok esetben az nem jelent semmit, inkább a tudásodat nézik

2021. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Ennyi pénzből már egyetemi diplomád is lehetne. Nem értem, miért kell cigánykodni gyorstalpalókkal, ha valaki hivatásszerűen akar foglalkozni valamivel...
2021. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Kereslet-kinalat. Elso latasra.

A covid es az altala okozott home office a beinditoja.

Egy egesz rablo ipar, bocsanat mentorok, szakosodott rá, es el akarjak hitetni mindenkivel hogy barki lehet programozo, millas fizetessel, persze mindezt mikozben épp napozik valami egzotikus orszagban.

Tobbfele lehuzos megoldas van, van ahol sima yutubos videokat kapsz, van ahol valoban jo modszerrel tanitanak, de borzaszoan magas áron.

Az alapokat viszont barmikor megtanulhatod tutorialokbol ingyen. Utanna el lehet gondolkozni hogy kell-e tanfolyam vagy sem.

2021. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Barátomnak megérte. 1 évet járt ilyen helyre, utána elhelyezkedett és most annyit keres, mint mi hárman együtt. Esze is volt, szorgalmas is volt, neki megérte. Aki nem teszi bele a melót, annak nem, akkor pénzkidobás. Nagyon kemény suli volt, ahova ő járt és nagyon oda kellett tegye magát.
2021. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"van ahol valoban jo modszerrel tanitanak, de borzaszoan magas áron."


Azért érhető, hogy ha egy senior fejlesztő a fejlesztési ideje helyett téged okít, akkor az drága. Ahol ugyanannyit kapsz fele áron, ott a tanár töredékét se tudja, ezért én úgy gondolom, hogy vagy megfizeted a jó tanárt, vagy ne menj iylen suliba, a 3 hónapos 200 ezres az pénzkidobás. Vagy rendesen vagy sehogy.


Ha pedig van 3+ éved, akkor menj egyetemre (bár én egyetemistával is találkoztam már, aki semmit se tudott, nem a papír adja a tudást).

2021. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!