Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Autohotkey, script, ami egy...

Autohotkey, script, ami egy fájlból, az egész szavakat kigyűjti, és egymás alá helyezi?

Figyelt kérdés

Tehát, ha egy fájlban vagy, és 2-t kattintasz akkor kijelől, egy szót. Nekem ilyen scriptre volna szükségem, annyi volna a lényege, hogy Ansii és Unicode kompatibilis legyen, minden karakterre kiterjedjen, egymás alá tegye őket, más sorba. Volt egy script, ami megcsinálta, de


@ @.reloc | đ 

 @ B AWAVATVWSHěŘ H‹!6 H1ŕH‰„$Đ 1ŔH‰„$° WŔ)„$ H‰„$Đ )„$Ŕ HŤ

z čÝó HƒřđƒG H‰ĆIľ €HƒřsHŤĽ$Ŕ @ˆwI‰˙H…öu.ë>H‰óHƒĂ


Ezeknél nem akart működni, ha viszont, segít valaki, hogy ezeknél is működjön, az nagyon hasznos lenne. :)


(Az egész szavak alatt, az 1 betűsek is bele számítanak, amiatt nem kell aggódnunk)



#Középső fokozat: #Az alkotó eszköz
2021. szept. 16. 19:15
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Elmegyek biciklizni, majd jövök.
2021. szept. 16. 20:05
 12/27 anonim ***** válasza:
74%
menjél csak el biciklizni
2021. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Megjöttem :D Eközben, rájöttem néhány dologra. A végleges válasz: Működni fog.
2021. szept. 16. 20:43
 14/27 anonim ***** válasza:
71%

Viccen kívül: remélem nem gondolod komolyan azt, hogy másik által megírt népszerű programok segítségével, te 3-4 mozdulatos manőverrel kitalálsz valamit amire eddig senki nem gondolt?


Egyet ígérj meg: a végén részletesen utána olvasol annak, hogy miért nem lesz igazad. Csak ennyit. Ha ezt megteszed, már többet tettél magadért és a jövődért, mint az emberek 90%-a.

2021. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Én komolyan gondolom. És mivel, már működött is egy szöveges dokumentummal, normális szavakkal, így az imént kitalált módszer-t kell beleprogramozzam, és működni is fog.


Igazam lesz, amint teljesen működik, megmutatom, hogy igazam lesz és nem csak nagy a szám. 14-es, tudod, mi a kulcsa, ennek az egésznek? A meghatározás, van két monitor, 14 cm-es, de az egyik-be ott van, hogy B, a másikba, hogy !B, mi is a lényege ennek? A lényege a, a konkrét előfordulásos módosulat, és a generátorom, pont ez alapján írja meg a tömörítőt. Az elsődleges karakter szabálya, a lényeg.

2021. szept. 16. 20:51
 16/27 A kérdező kommentje:
Igazából, az a generátor, ami 7 Key.ahk-ból áll, az a legfontosabb része az egésznek, anélkül nem működne.
2021. szept. 16. 20:51
 17/27 anonim ***** válasza:
71%

Én értelek téged, és te is értesz minket? :D


Megígéred nekünk, hogy utána olvasol majd annak, hogy miért nem fog sikerülni amivel most próbálkozol, és tanulni fogsz belőle? (nem abból, hogy nem szabad kísérletezni, hanem hogy miért nem fognak működni azok a dolgok amikkel most próbálkozol. Nagyon hasznos lecke lenne.)

2021. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Nem ígérem :D Azért mert, működni fog. És, ha már működik, bebizonyítom, neked, és mindenkinek, hogy valóban működik.


Igazából :D egyszerű megírni, és pont ez benne a nehéz. Még csak matematikai dolgok se kellettek hozzá.


Gondolj csak bele, van egy program, ami beolvassa a fájlodat, legyen akár film, bármi, majd letömöríti, és létrehoz, egy kibontó programot hozzá, amit 7zip segítségével tömörít le, mivel sima szöveg, ezért letudja, azért sima szöveg, mert .ahk kiterjesztésbe fogja tenni, ezt átküldheted az illetőnek, a másik fájlokkal együtt, ő pedig kibontja, és ott van, a végeredmény. Nem volna jó? :D Az én internetemnek ez nagyon hasznos lenne, 150KB/s-es feltöltés, nemigazán gyors :D

2021. szept. 16. 21:01
 19/27 A kérdező kommentje:

A hitem olyan szinten megvan magamba válaszoló :D Jó igaz, makacs is vagyok, de akkor is.


Ahogy a javascript-es automata regisztrálós userscript is sikerült egy oldalon, úgy ez is sikerülni fog :D

2021. szept. 16. 21:09
 20/27 anonim ***** válasza:
58%
18, oké de ha véletlenülneadijstenurambocsá nem sikerül akkor azért igen?
2021. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!