Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Autohotkey, script, ami egy...

Autohotkey, script, ami egy fájlból, az egész szavakat kigyűjti, és egymás alá helyezi?

Figyelt kérdés

Tehát, ha egy fájlban vagy, és 2-t kattintasz akkor kijelől, egy szót. Nekem ilyen scriptre volna szükségem, annyi volna a lényege, hogy Ansii és Unicode kompatibilis legyen, minden karakterre kiterjedjen, egymás alá tegye őket, más sorba. Volt egy script, ami megcsinálta, de


@ @.reloc | đ 

 @ B AWAVATVWSHěŘ H‹!6 H1ŕH‰„$Đ 1ŔH‰„$° WŔ)„$ H‰„$Đ )„$Ŕ HŤ

z čÝó HƒřđƒG H‰ĆIľ €HƒřsHŤĽ$Ŕ @ˆwI‰˙H…öu.ë>H‰óHƒĂ


Ezeknél nem akart működni, ha viszont, segít valaki, hogy ezeknél is működjön, az nagyon hasznos lenne. :)


(Az egész szavak alatt, az 1 betűsek is bele számítanak, amiatt nem kell aggódnunk)



#Középső fokozat: #Az alkotó eszköz
2021. szept. 16. 19:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
63%

"Ahogy a javascript-es automata regisztrálós userscript is sikerült egy oldalon, úgy ez is sikerülni fog :D"


Hallottál már tesztautomatizáció-ról esetleg karma tesztekről? Én értem, hogy miért vagy elhivatott, és addig jó amíg így van. De te most arról beszélsz, hogy adatot kutyulgatsz ilyen olyan programokkal, és olyan áttörést vársz tőle, mintha kitaláltál volna egy új, processzor mélységű adattömörítési algoritmust.

2021. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
63%

#20

Ez a kérdés már "lejárt", itt az új: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

2021. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
20 :D Ha nem sikerül, akkor is hinni fogok benne, és máshogy próbálkozok :D 21, még nem hallottam róla, de igen, áttörést fogok okozni, a tömörítési algoritmusokban. 22, hát persze :D a sebesség, mindenek felett, de csak stabilítás mellé. :D
2021. szept. 16. 21:42
 24/27 anonim ***** válasza:
57%
hogy beszoptam ezt... mester troll a gyerek én meg még könyörgök neki, hogy olvasson kicsit utána az arachitektúráknak, hátha tanul valamit...
2021. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem, tévedsz. Nem vagyok troll, válaszoló. Én komolyan beszélek. De, ne vitatkozzunk ezen, be fogom neked, és mindenkinek bizonyítani, hogy képes vagyok arra, amit leírtam.
2021. szept. 16. 21:51
 26/27 anonim ***** válasza:
71%

#24

és lőn világosság... így este 10-kor... 😂😂😂

2021. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Ne :D Nem hisznek nekem :D Na majd, megcsinálom, videóra felveszem, küldöm a linket, és olyan nagyok lesznek a szemeitek, hogy az hihetelen lesz.
2021. szept. 16. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!