Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol találhatok fejlesztőt egy...

Hol találhatok fejlesztőt egy hírportal ötletemre?

Figyelt kérdés

Leírom kb mit akarok.

Egy olyan portal fejlesztésre várok árat, ami tulajdonképpen több oldalt fogna össze 1 rendszerben.

Azaz 1 admin felülettel tudjak kezelni több oldalt, amiknek hasonló tartalmai lesznek.


Címszavakban:

- egyszerre egy adminon tud kezelni 6-10 portalt

- mobil barát megjelenés

- Programajánló elhelyezés - Végülis ez 1 kis kép, 1 rövid cím, 1 dátum és a link ahova mutat ez a cikkek alján lesz

- banner kezelő (oldalanként) (tudjak feltölteni bannereket és azok helyzetét meghatározni hogy hol jelenik meg)

- szerkesztők hozzáadásának lehetősége

- nyereményjáték (kikapcsolható a menüpontokból is ha épp nincs játék, mert kb csak néha lenne)

- cikk írás egyszerre minden felületre (Bepipálható legyen melyik oldalakra menjen vagy ha csak az adott oldal tartalmát módosítanám akkor az adott oldal tartalma kerüljön elém)

- azaz a cikkek egyéni szerkesztése oldalaként is megoldható legyen

- kategóriák nevei szerkeszthetőek legyenek oldalanként

- kategória választás a cikknek

- kereső az oldalon (mindegyiken)

- címkék (oldalanként)

- közösségi gombok alul

- cookie jóváhagyás m

- adott cikkben kikapcsolható hirdetés (ha a téma miatt pl nem akarom)

- kódolás php-ban

A domainek egy tárhelyen lennének, tehát az összes egybe lenne!


Bármi kérdés van azt várom privátba. Illetve az ajánlatokat is.

Látványban nincs nagy elvárás. Egyszerű, letisztult legyen, de majd mutatok mintát.


Remélem hogy sikerül hamar találnom valakit az ötletemre aki korrekt áron el is készíti.


Csak nem tudom hol érdemes ezt keresni. Erre ajánlatokat bekérni? Mikre figyeljek? Előre is köszönöm!



#Portal #programozó #fejlesztő #árajaánlat #holérdemeskeresni
2021. szept. 21. 17:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
52%
Bruttó 10 millió
2021. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%

Milliókba kerül ilyesmit megcsinálni, és ez még csak a tök üres felület és háttérrendszer. Ide embereket behúzni még jó pár milliós marketing kiadás pluszban. Aztán fenn is kell tartani valamiből a rendszert*, és ha én már ennyire komolyan tolom és nem akarok a teljes vagyonommal felelni a dolgokért, meg persze a jogszabályokat is betartom a működtetés során, lehet kapásból egy Kft-vel indítanám a tevékenységet, annak meg 3 millió a minimum törzstőkéje.


*Kezdésnek nézd meg a Telex átláthatósági jelentését, hogy egy friss, 1 db felületből álló hírportálnak milyen költségei vannak, havi 1-2 millió alsó hangon (ebből kivettem neked 50 főnek 19 millió forintnyi bérezését és egyéb adóit, de nyugodtan visszaoszthatod 1 fő/hó-ra).

2021. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
67%
Ötletnek nem rossz, csak épp már teljesen kivesézett. A nagyobb médiavállalatok már most is így tolják.
2021. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nem akarok én nagy izét. Kis mini portal akarok lenni kb napi 2-3 cikk...Ezt egyedül simán meg tudom csinálni, hisz van tapasztalatom a témába csak másoknál. Most ezért akarok saját portalt mert látom mit hogy kéne.
2021. szept. 21. 20:21
 5/36 anonim ***** válasza:
48%
A napi 2-3 cikkre is ugyanúgy le kell fejleszteni az oldalakat és admin felületet.
2021. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
48%
Vagy végső esetben csinálsz egy Wordpress blogot, azt ingyen megúszod.
2021. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet. Már volt ilyen

El is tűnt a süllyesztőbe, bár lehet még mindig működik, nem tudom.

2021. szept. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
36%

Szia!


- kb 2 hónap meló

- napi 3 óra (munkanap) ráfordított idő

- 12550 Ft-os órabérrel számolva kb 1.506.000 Ft

- wordpress motor

- jquery js

- a hostot te állod ?

2021. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
:D Wordpress motorral kb ingyen is meglenne :D
2021. szept. 22. 11:38
 10/36 anonim ***** válasza:
50%

Én is másfél millát mondanék erre, bár sztem a fentebb számoltnál több időráfordítást igényelne.

Úgy 6 erős hét, de aki otthon van klf keretrendszerekben annak kijöhet kevesebbre.

2021. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!