Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol találhatok fejlesztőt egy...

Hol találhatok fejlesztőt egy hírportal ötletemre?

Figyelt kérdés

Leírom kb mit akarok.

Egy olyan portal fejlesztésre várok árat, ami tulajdonképpen több oldalt fogna össze 1 rendszerben.

Azaz 1 admin felülettel tudjak kezelni több oldalt, amiknek hasonló tartalmai lesznek.


Címszavakban:

- egyszerre egy adminon tud kezelni 6-10 portalt

- mobil barát megjelenés

- Programajánló elhelyezés - Végülis ez 1 kis kép, 1 rövid cím, 1 dátum és a link ahova mutat ez a cikkek alján lesz

- banner kezelő (oldalanként) (tudjak feltölteni bannereket és azok helyzetét meghatározni hogy hol jelenik meg)

- szerkesztők hozzáadásának lehetősége

- nyereményjáték (kikapcsolható a menüpontokból is ha épp nincs játék, mert kb csak néha lenne)

- cikk írás egyszerre minden felületre (Bepipálható legyen melyik oldalakra menjen vagy ha csak az adott oldal tartalmát módosítanám akkor az adott oldal tartalma kerüljön elém)

- azaz a cikkek egyéni szerkesztése oldalaként is megoldható legyen

- kategóriák nevei szerkeszthetőek legyenek oldalanként

- kategória választás a cikknek

- kereső az oldalon (mindegyiken)

- címkék (oldalanként)

- közösségi gombok alul

- cookie jóváhagyás m

- adott cikkben kikapcsolható hirdetés (ha a téma miatt pl nem akarom)

- kódolás php-ban

A domainek egy tárhelyen lennének, tehát az összes egybe lenne!


Bármi kérdés van azt várom privátba. Illetve az ajánlatokat is.

Látványban nincs nagy elvárás. Egyszerű, letisztult legyen, de majd mutatok mintát.


Remélem hogy sikerül hamar találnom valakit az ötletemre aki korrekt áron el is készíti.


Csak nem tudom hol érdemes ezt keresni. Erre ajánlatokat bekérni? Mikre figyeljek? Előre is köszönöm!



#Portal #programozó #fejlesztő #árajaánlat #holérdemeskeresni
2021. szept. 21. 17:12
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"18 ha elismered, hogy nem értesz hozzá, akkor hogy sikerült megszülnöd ezt az üzenetet? "És mit programoznál, mert kb csak összekéne kattingatni az egészet""


Wordpresseztem már. Webprogot is tanultam az Egyetemen nem is egy kurzus alatt. De nem ebbe dolgozok, így azért nem vállalok. :) Vagyis azt mondom 0-ról nem kezdenék el építeni egy ilyet.

2021. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"Nem az ár mutatja a tudást. Ahogy az évek se. Egy diák pont úgy csinálhat jót mint aki már tapasztalt"


Egy diák nem fog sose olyat csinálni, mint akinek tényleges munkatapasztalata van. Mert egy diák azt sem tudja, hogy egy vállalatnál, hogyan megy a szoftverfejlesztés .... :) Persze valamilyen dolgokat ki tud a kezéből adni, de hogyan vállal rá garanciát? Plusz amúgy is csak feketén tudnák foglalkoztatni a diákot, ami a cégnek se jó, aki megrendelni, mert elszámolni se tudnak.

2021. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtad, mindenki más árakkal dolgozik, és máshogy. Te szoftverfejlesztést kértél, aminek van egy menete, vannak fázisai. Van tervezési, implementálási és tesztelési időszaka is, ez időt, az pedig pénzt igényel. Mindenki eldönti mit vásárol. Elhiheted, hogy a fejlesztő se szívesen dolgozik olyan ügyfélnek, akinek két forintja nincs, de igényei annál inkább.
2021. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

21 szerintem te nem wordpresseztél, csak wp-adminon kattintgattad a pluginokat. Akkor nem mondanál ilyen ökörségeket.


"Webprogot is tanultam az Egyetemen"


Sajnos 80 óra autodidakta tanulással be lehet hozni az egész a prog I-II. tantárgyat a BME-ről is. Ezzel is mellé lőttél.

2021. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

""Webprogot is tanultam az Egyetemen"'


Kb. ilyen tudással fogják neked ócsón elvállalni.

2021. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Oké. Sok sikert az autodidakta tanuláshoz. :). Veled ellentétben én legalább már valamit letettem az asztalra .. :/.
2021. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
26 köszönöm, a sikereimet már pár éve elértem, azóta bőven új célokat tűztem ki :) De köszönöm a jókívánságokat.
2021. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Kész van! Működik, midnen ok és 200.000 Ft volt.
2022. jan. 6. 10:01
 29/36 anonim ***** válasza:
28 senki nem azt mondta, hogy nem fog működni. A problémáid majd ott fognak jelentkezni amikor eszedbe jutnak a bővítési ötletek, illetve a használat folyamán megjelennek a problémák :) Az első pár hónapban minden tökéletes és hibátlan, utána jön a fekete leves :) Nekünk hiába próbálsz arcoskodni, mi ebből élünk, ezzel foglalkozunk. Tudjuk miről beszélünk :D Te csak egy ötszázadik szarrágó "ügyfél" vagy, az ötszázadik sablon igényével.
2022. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Kedves 29-es!

Azt hiszem nem volt semmi acsarkodás, se ilyesmi a kiírásomba, hanem megígértem, hogy beszámolok a fejleményekről. Az ahogy te most írtál az téged minősít minden szavában. Hiszen akikből élsz azokról beszélsz minősíthetetlen stílusban. Ezt én sose tenném meg se azzal akinek én fizetek se azzal akitől pénzt kapok. Emberileg nálam nem fér bele. Sajnálom, ha nálad igen. És a normális programozók nevében kérem, hogy a többesszámot felejtsd el a mondataidból, mert ez a lekezelő stílus szerencsére nem alap mindenkinek. Szerencsére.

Ja és kérlek ne becsméreld más munkáját. Lehet, hogy te olyan termékeket gyártasz (A szavaid alapján) ami később működik rosszul, de míg nem ismered más munkáját, addig NE becsméreld. Bár azt hiszem ez a kérésem felesleges, hisz ahogy más munkáját úgy másokat is becsmérelsz. Tanulságos hozzászólás tőled.

2022. jan. 7. 09:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!