Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol találhatok fejlesztőt egy...

Hol találhatok fejlesztőt egy hírportal ötletemre?

Figyelt kérdés

Leírom kb mit akarok.

Egy olyan portal fejlesztésre várok árat, ami tulajdonképpen több oldalt fogna össze 1 rendszerben.

Azaz 1 admin felülettel tudjak kezelni több oldalt, amiknek hasonló tartalmai lesznek.


Címszavakban:

- egyszerre egy adminon tud kezelni 6-10 portalt

- mobil barát megjelenés

- Programajánló elhelyezés - Végülis ez 1 kis kép, 1 rövid cím, 1 dátum és a link ahova mutat ez a cikkek alján lesz

- banner kezelő (oldalanként) (tudjak feltölteni bannereket és azok helyzetét meghatározni hogy hol jelenik meg)

- szerkesztők hozzáadásának lehetősége

- nyereményjáték (kikapcsolható a menüpontokból is ha épp nincs játék, mert kb csak néha lenne)

- cikk írás egyszerre minden felületre (Bepipálható legyen melyik oldalakra menjen vagy ha csak az adott oldal tartalmát módosítanám akkor az adott oldal tartalma kerüljön elém)

- azaz a cikkek egyéni szerkesztése oldalaként is megoldható legyen

- kategóriák nevei szerkeszthetőek legyenek oldalanként

- kategória választás a cikknek

- kereső az oldalon (mindegyiken)

- címkék (oldalanként)

- közösségi gombok alul

- cookie jóváhagyás m

- adott cikkben kikapcsolható hirdetés (ha a téma miatt pl nem akarom)

- kódolás php-ban

A domainek egy tárhelyen lennének, tehát az összes egybe lenne!


Bármi kérdés van azt várom privátba. Illetve az ajánlatokat is.

Látványban nincs nagy elvárás. Egyszerű, letisztult legyen, de majd mutatok mintát.


Remélem hogy sikerül hamar találnom valakit az ötletemre aki korrekt áron el is készíti.


Csak nem tudom hol érdemes ezt keresni. Erre ajánlatokat bekérni? Mikre figyeljek? Előre is köszönöm!



#Portal #programozó #fejlesztő #árajaánlat #holérdemeskeresni
2021. szept. 21. 17:12
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Kíváncsiságból követtem a kérdést. Bravó kedves kérdező. Szerintem teljesen igazad van amit írtál a 29-es kapcsán. Nekem a benyomásom, hogy egy megkeseredett magát túlsokra értékelő sikertelen ember írhatta. Hiszen más nem fikázna mindent és mindenkit. Pont ezért a véleménye se érdekes. :D
2022. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

30 hála istennek vagyok olyan helyzetben, hogy megválaszthatom ki lehet az ügyfelem, és ki nem. Te a legrosszabb kategória vagy, akit két mondat után elhajtanánk a csapattal, teljes egyetértésben.


Az arcoskodást arra írtam (és ezt te is nagyon jól tudod), ahogy benyögted ide, hogy "200.000 volt". Tehát egyrészt mindenki hülye volt, aki milliókról beszélt, másrészt az a jó programozó aki a legolcsóbban dolgozik? Légy boldog.

2022. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Az internet átka, hogy mindenki úgy olvassa amit olvas ahogy ő gondolja. Én most visszaolvastam magam. Nem voltam se flegma, se lekezelő, se arcoskodó. Mármint a beírásommal ami arról szólt, hogy mennyi volt. A másik válaszom mellett kiállok. Sok sikert!
2022. jan. 8. 09:28
 34/36 anonim ***** válasza:
És esetleg linkelnéd az oldalt is amit elkészítettek 200 ezerért, mert gondolom működik, de nem hallottam róla semmit... :)
2022. jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Ha nem ilyen cinikus lenne a hangnem ahogy kéred eskü megmutatnám. De így már nem. Simán írhattál volna privit is és esetleg nem így, de te így döntöttél. :(
2022. jan. 15. 09:50
 36/36 anonim ***** válasza:

35 magyarul át lett bszva mint nyuszibogyó a palánkon :) Még a kérdező is szégyelli az üzlete eredményét :D Na ennyit rólad fiam.


(de eskü biztos, istibizti ám mondom!)

2022. jan. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!