Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Autohotkey, exclude (Kizárás)...

Autohotkey, exclude (Kizárás) alapú cselekvés?

Figyelt kérdés

Hogy mire is gondolok, például, vannak fájlok, egy mappába, van egy lista, akár a programkódon belül, akár kívül, valamilyen fájlba. És, a script tudja, hogy melyik fájlokkal érintkezzen, ha *.txt az összes txt-vel, de ha a kizárási listába, a kecske.txt benne van, akkor a kecske.txt-t benne hagyja.


Persze, ezek csak fájlok, de ha már megvan a kód ahhoz, hogy a fájlokkal ilyen megoldás legyen, a futó folyamatoknál, az új folyamatokat is képes lesz ellenőrizni. Majd ezt kombinálom ezzel:


[link]


Vagy valamilyen parancssorossal ami lehet ez, nem jut eszembe pontosan, de szüneteltetni fogja a folyamatot. Ez elég sok mindenre jó lehet, például, nézel egy videót, és a gépeden vannak elinduló dolgok, bár elindulnak, de szüneteltetve lesznek, és te továbbra is nézed a videót, nem zavar be semmi, vagy játéknál, de akár, vírus ellen is, de az ellen elég gyenge, ha gyorsabb a vírus. Valós idejű priorításon lenne, mind a 3 priorítás szempontjából, a legmagasabbon. Ez is kapna egy kapcsoló-t (Switch)-et. És, igazából, erre volna jó.


2021. szept. 23. 14:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Vitatkozni? Tudod, törölték, az egyik kérdésemet, mert egy pár válaszoló, nekiállt kötekedni, de nem is baj. Nem szeretnék vitatkozni, értsd meg, kicsit elegem lett abból, hogy olyan válaszokat kapok, hogy mennyire nem értek az informatikához :D
2021. szept. 25. 11:34
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

Vitatkozás !== kötekedés


te a veszekedést érted vitatkozás alatt, szerintem picit fogalomzavarban vagy.


A kérdésedre válaszolva: érdekelnie kéne, mivel téged foglalkoztat a téma elvileg.

2021. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Tudom, figyelj, csak sok volt, a napokba végre meglett a műtét is, már jobban vagyok, mint azelőtt, ezen kívül, én tényleg, nem bírom elviselni, amikor valaki, a falon keresztül értékeli a másikat, mármint úgy, hogy nem ismeri őt. Ezért szoktam kiakadni itt, vagy bárhol máshol, ha ilyen van.


Viszont, az is igaz, hogy nagyon makacs vagyok, és, a sajátos elnevezéseimtől, nem szeretek elmenni :D

2021. szept. 25. 12:06
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
Meglett a műtét? Nem is mondtad. Gratu, hogy sikerült? Jól vagy? Ne nagyon idegeskedj, mert még a végén elszakadnak a varratok :/
2021. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

:D Mégis, a műtét-et mióta híreszteljem egy számítástechnika kategóriába? :D Még annyira nem tápon működök, hogy leírhassam. Erről, nem beszélnék, itt legalábbis nem.


Az iróniát félre is teheted, ha vitázni szeretnél, ne itt vitázzunk, hanem discord-on, valahol máshol, számíts arra, hogy vannak favicceim, vagyis, a vita végén, elég fáradt leszel :D

2021. szept. 25. 12:12
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom miről beszélsz, múltkor mondtad a műtétet most jutott eszembe. Azért kérdeztem rá. Na hát veled is lehet beszélgetni akkor
2021. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!