Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki aki ért a programozasho...

Valaki aki ért a programozashoz, weblap keszítéshez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete iratkoztam be technikusira, informatika szak,és két tananyagról maradtam le,weblapot kell készíteni egy programmal, sajnos sok segítséget nem kaptam, azt mondták pótoljam be egyedül, el is kezdtem,csak segítséget szeretnék kérni köszönöm előre is!

2021. nov. 20. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha megírnád, hogy miben kérsz segítséget az hasznos lenne.
2021. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írtam privátot.
2021. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es igazad van,bootstrap nevű alkalmazással kellene csinálnom egy weboldalt a megadott szempontok szerint amit egy word kiterjesztésű dokumentumban kaptam meg.
2021. nov. 20. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Minden segítséget megadok a kezdéshez:


[link]


- HTML 5

- CSS 3

- Bootstrap


Ha ezekből nem tudod egyedül, saját magad megoldani, akkor kár folytatni, mert alkalmatlan vagy.

2021. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

#4 Ne trollkodj már légyszives. Azért aki nulláról kezdi, annak az sincs meg, hogy milyen hiteles forrásból érdemes tanulni.

A google önmagában semmire sem jó, ha nem tudod kiválogatni az értékes találatokat, ahhoz pedig kell némi alap.


Legalább egy [link] -t dobtál volna be.

2021. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

5 Végtelenül rossz az amit írsz. Bátorítod a zöldfülűt, és ezek miatt az üzenetek miatt érzi úgy, hogy jogosan teheti szét a kezét, hogy "hát nem tudom mit csináljak". Nem trollkodom, segítséget adtam. Ezekből bőven el lehet jutni odáig, hogy csináljon egy index.html-t és egy stlye.css-t ami kiírja sárga alapon, zöld betűvel, hogy "heló wörld". A többi pedig úgy is jön.


Másfelől a w3school a 2. (!!!) találat ha beírná a googleba, hogy HTML5.


Amíg a google nem megy, addig kár bármivel foglalkozni. Vagy majd te megválaszolod 20 percenként a kérdéseit? Remélem neked is lesz egy ilyen hozzáállású főnököd egyszer, és beoszt alád három tudatlant akik még téged fognak hibáztatni, hogy "nem segítesz eléggé". Szívből kívánom, hogy tapasztald meg

2021. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6 Volt gyakornokom nekem is. Nem is egy. Tudom miről beszélsz.


Én csak arra világítottam rá, hogy aki nulláról kezdi, annak érdemes olyan linkeket adni amik hitelesek. Nyilván meglehet tanulni a google-t is használni (sőt kell is) én is elvártam mindenkitől.

De (most ez már kicsit más téma) mikor stackoverflow-ról összekukázott valami kretén -és 10 éves- megoldást, annak épp úgy nem örültem. :)

Tehát ahhoz, hogy eltudd dönteni mi az ami jó és mi az ami nem, ahhoz kell egy alap tudás már. Ezért dobtam be a w3-at, mert bele lehet akadni régi vagy rossz tutorialokba is és ne a hülyeséget tanulja meg.


Én pl régen mikor a php-t kezdtem, akkor a "php 24 óra alatt" c. könyvből tanultam. Akkor adták ki, azt gondoltam ez tuti jó lehet. Ha akkor szólt volna nekem valaki, hogy ne abból tanulj, akkor nagyon örültem volna.

2021. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!