Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozási nyelvet...

Milyen programozási nyelvet lehet 4 hónap alatt megtanulni?

Figyelt kérdés
hogy az erettségire legalabb félig megtudjam oldani a feladatot

2021. dec. 30. 13:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleg volt.
2021. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

14:15

Vitatkozhatunk, hogy mekkora szint kell hozzá, mérnökinfo bsc végzettség, programtervező msc-re megyek, 10 éve dolgozok az iparban. Na mondd meg nekem, hogy milyen nagy és nehéz szint kell hozzá.

2021. dec. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

"Na mondd meg nekem, hogy milyen nagy és nehéz szint kell hozzá."


Hülye vagy te.

Az emberek 90 %-a olyan, hogy a tudás megszerzése után hajlamos elfelejteni, hogy előtte mennyit szopott egészen triviális problémákon.

Én pontosan tudom, hogy a kezdőknek mekkora gondot okoz, olykor még a feladat megértése is, nem, hogy annak elvárt szintű megoldása.

Érettségizni is elég könnyű, semmi nehéz nincs benne, mégis, elég visszaidézni azokat a napokat és azt, hogy akkoriban hány emberkénél brummogott a barna mackó a nadrágban.

2022. jan. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12%

00:59

Nem kezdőknek, balfaszoknak. Gyakorlatilag egy "tanulj meg x nyelven 24 óra alatt" még egyetemhez is elég, nem hogy érettségire. Ha ez a szint nem megy, akkor érdemes orvoshoz fordulni.

2022. jan. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem akarok programozó lenni, sem mérnök, infó emeltet akarok (tudok?) csak rakni, mert valamiből muszáj, de a programozás sosem ment, nem is töltöttem vele elég időt az igazat megvallva, mert nem érdekelt. Nekem egy 60%-os infó emelt tökéletes. Ezért elég ha nem is maximálisan oldanám meg a programozás részt.

A kerdésemmel nem akartam hogy mások degradálják más véleményét. Szimplán biztatást vagy észhez térítést vártam, hogy 4 hónap elég lesz rá vagy sem.

Mindenestere köszönöm a válaszokat <3!

2022. jan. 3. 14:35
 16/22 anonim ***** válasza:
69%

"Gyakorlatilag egy "tanulj meg x nyelven 24 óra alatt" még egyetemhez is elég,"


Na húzz el szépen, olcsó veréb.

Azt se tudod, miről beszélsz.


Kérdező, ha erősen ráfekszel, akkor megfogható a dolog, de ez azon is múlik, hogy van-e affinitásod a dologhoz.

Ami nagyon sokat segíthet, az, ha a korábbi érettségi anyagoknak utánanézel.

Azt variálják évről évre.

2022. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%

"Na húzz el szépen, olcsó veréb.


Azt se tudod, miről beszélsz."


Gyere privátba, beszéljük meg akkor :) Várom az üzeneted.

2022. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%

Már elmondtam, amit akartam.

Gondolod, hogy majd pont veled lesz kedvem csevegni a hülyeségeidről?

2022. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha szerinted hülyeség, nekem elég volt bőven.

Szívesen elküldöm neked a kivonatot a leckekönyvemről. 5-ös átlaggal mérnökinfo bsc, msc.


Ha szerinted az egyetemi szint programozásban nehéz, akkor bajok vannak veled szellemileg.

2022. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

"Ha szerinted az egyetemi szint programozásban nehéz, akkor bajok vannak veled szellemileg."


Bajok inkább veled vannak, ha ilyen hülyeséget irkálsz. Azzal, aki nem, vagy nem elég jól tud programozni, még semmi baj nincs szellemileg.


Az egyetemi szint már pedig elég nehéz, nem vcéletlenül akkora a lemorzsolódás, amekkora, annak ellenére, hogy mára már tényleg pihe könnyű ahhoz a szinthez képest, ami korábban volt. Nekünk még felvételizni kellett és elmondom, hogy 96 jelentkezőből 18-an feleltünk meg. Ebből a tizennyolcból tizenegyen jutottunk el a záróvizsgáig, amit eredményesen abszolváltunk heten.


Nem tudom, feltűnt-e, hogy ez kevesebb, mint 10 %.

2022. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!