Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Vannak itt esetleg programozók...

Vannak itt esetleg programozók szabad kapacitással egy tesztelő weblap megírásához?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 20:46
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Saját üzletemből kiindulva: én szívesen leállok minden potenciális ügyfelemmel egyeztetni, általában 37 emailt váltunk, mire egy ügyfélből megrendelés lesz, ha lesz, dehát kinek mi. Szerintem akik eddig hozzászóltak nem programozásból élnek. :)
2022. ápr. 6. 16:24
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Én például nagy cégnél vagyok programozó, napi 8 órában, programozok én eleget.

Ettől függetlenül jó pénzért szívesen programoznék ezen kívűl is, habár jelenleg most számlát nem tudok adni.

De egyelőre ez a projekt, hogy "ilyen legyen mint ez, csak egyszerűbb" nem hozza meg a kedvem, mert pont ilyenekből lesznek a sokhónapos/éves szopások, első kézből tudom ezt.

Elkezdhetünk levelezgetni 37 levélen át, de az is csak az én időmet vinné, és továbbra is, egy ilyen igény nem tűnik annyira komolynak, hogy megérje.

2022. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező: Elhiheted, a jobb fejlesztők bizony tudnak válogatni a hatalmas igény miatt. Egy ügyfélnek az a dolga, hogy elősegítse a munkát, mert ez a saját érdeke. Miért?


Mert hamarabb lesz kész a projekt és kevésbé veszel el energiát a fejlesztőtől a h*lyeségeid miat = kevesebbet fogsz fizetni.

(Persze azt hozzá tenném, hogy neked sem kell mindent eltűrni egy fejlesztőtől...)


A folyton variáló, semmit nem részletező, lekezelő stílusban beszélő ügyfeleket senki sem csípi és ennek megfelelően fogsz többszörös árat fizetni.


Szóval, válaszolj a következő kérdésekre, ugyanis ehhez hasonló indítást vártunk volna:

- Szeretnél-e felhasználói fiók kezelést?

- Szeretnél-e előfizetéses, vásárlós funkciókat?

- Szeretnél-e extrákat? (Pontrendszer, szériaszámláló stb)

- Szeretnéd-e, hogy személyre szabottan jelenjenek meg a mondatok (Tudás, szint stb alapján, esetleg az alapján, hogy a válaszadó hányszor rontott el egy kifejezést) vagy mindenkinek ugyanúgy, ugyanabban a sorrendben jelenjenek meg?

- Szeretnél-e fórumot, megjegyzéseket a kifejezésekhez, hiba bejelentés funkciót vagy egyéb, közösségi / megjegyzési funkciókat?


Ez már egy jó kiindulási alap. Az írásaid miatt ezen a fórumon már senki sem fog neked segíteni, de ha megválaszolod ezeket a kérdéseket és úgy fordulsz egy fejlesztőhöz, több esélyed lesz értelmes árajánlatot kapni és emellett ugye lesz is aki egyáltalán elvállalja a projektet.

2022. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Kérdező

Én szoftverfejlesztőként dolgozom, mellékesben is azzal foglalkozom, de más területen, a hülyékkel akkor sem állok le, ha milliókat adnak a zsebembe :D

2022. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
33-as, köszönöm a normális választ! :)
2022. ápr. 6. 21:02
 36/37 anonim ***** válasza:
Egyik oldakról jogos, hogy ez alapján nem lehet ajánlatot adni. Én ha maszekolnék, akkor 1 milláért csinálnék neked egy úgymond prototípust, kérnék rá két hetet (már ha azonnal szabad lennék). Ha ez megvan akkor az alapján beszélgethetnénk, hogy hogyan tovább és az igényeidtől függne a többi.
2022. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Itt vagyok közben, csak családi ügyeket intéztem, kórház, miegymás...

Valaki írta itt fentebb, hogy megírná fusiba...

Szerződés, számla, garancia, termékkövetés. Azért 1 milkó, vagy akármennyi nem kis pénz.

2022. ápr. 12. 19:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!