Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol kezdjek neki Full Stack...

Hol kezdjek neki Full Stack Fejlesztő tanfolyamnak a nulláról?

Figyelt kérdés

Csak egy érettségim van és szeretném elkezdeni a Full Stack tanfolyamot.

Codecool-nál van egy 12 hónapos képzés állásgaranciával, ami jónak hangzik. (Sajnos 2millió+ a tandíj)

Tudtok ajánlani még más helyet amiről jókat hallani?



2022. ápr. 24. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Miért akarsz full stack lenni nulláról? Az hívja magát víz-gáz szerelőnek aki mindkettőben professzionális döntéseket képes hozni, van benne pár év tapasztalata, és a legújabb módszerekkel / technikákkal tud építeni igény szerint minőségi munkát. Ameddig ez nem így van, addig nem vagy full stack, és a vizes se víz/gáz szerelő, max mekkmester.


Álljál bele a frontend anyagokba, nézd meg hogyan működik ez internet, html, css, javascript, oda vissza csavarmenetbe, http requestek ajax. Utána jöhetnek a keretrendszerek, libraryk, és utána be lehet nézni a backendre is. Egyszerre a kettőt feleslegesen csinálod.

2022. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AzITMentor ***** válasza:
41%

Ne kezdj fullstack-be! Az túl sok egyszerre!


"állásgarancia" :-) ja....

2022. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el az aprobetus reszt is az allasgarancianal.
2022. ápr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyetem begyedem tenger tánc,

Hajdú sógor, mit csinálsz?

2022. ápr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 millió a tandíj? Pff... egy full fizetős PTI egyetemi szakkal olcsóbban kijössz!
2022. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Anyuka perel.

2022. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a birkák olyanok lehetnek, mint az összes többi agyalágyult, buta, megvezethető ostoba jószág, akik aláírták anno a devizahitelt, pedig a scam típusú rábeszélés ellenére annyi buktatót kellett volna észre venni a szerződésaláírásig, hogy csuda. El kell olvasni a szájbarakott szerződést. Igen. Az egészet. Nem, attól, hogy kétértelmű, és te úgy érted, biztos, hogy nem a neked kedvező állapot lesz. Igen, ha nem tudod értelmezni, és az intézmény sem ad egyértelmű választ fel kell bérelni egy ügyvédet, hogy kinyomozza. Ez ilyen bonyolult? Nem, minden szerződéssel ez a helyzet amit meg szeretnél kötni de sajnos nincs időd kijárni a 6 éves jogi egyetemet, és 10 év tapasztalatot szerezni, hogy tudd magad jogilag segíteni a szerződések értelmezésében.
2022. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Udemy?


Kb 5 ezer egy "tanfolyam", de inkább videó összeállításnak nevezném. Ezek közül sok +30, de már +50 órással is találkoztam.


Plusz sok "elődadó"-tól tudsz kérdezni is, meg azok akik megvették a kurzust általában tudnak valamilyen közös forumra menni, ahol egymást segíthetik. Pl.: discord vagy facebook csoport.


Én egyetem mellett vettem rengeteg ilyen kurzust és eddig nagyon jól jöttek.

2022. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!