Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » AngularJS mennyire bonyolult?

AngularJS mennyire bonyolult?

Figyelt kérdés

HTML-t, CSS-t, JavaScriptet és PHP-t tanultam webfejlesztésként, de szeretném magam továbbképezni, Angulart néztem ki. Még nem néztem komolyabban bele de első ránézésre tök egyszerűnek tűnik.

Mi a véleményetek, egy átlagos (fent említett) webfejlesztési képességgel mennyire bonyolult Angulart tanulni mélyebb szinten?



2022. júl. 21. 09:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
20%

Annyira fölöslegesek és fárasztóak ezek a kérdések.

Ahelyett, hogy a mi időnket pazarolnád az ilyen kreténségekkel, nem lehetne, hogy inkább csak rögtön elkezdenéd tanulni?

Köszi.

2022. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#1 Akkor minek válaszoltál? Lapoztál volna tovább, nyertél volna legalább 1 percet...
2022. júl. 21. 09:16
 3/31 anonim ***** válasza:
22%

De áruld már el mire jó ez?

Ha azt írjuk neked ez magas, akkor elmész inkább kapálni?

Hány embernek kell ezt írnia?

Elég ha én írom?

Mert akkor gyorsan rövidre zárhatjuk.

2022. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

Ma már Angular van, nem AngularJS, az AngularJS egy régi elavult keretrendszer, ma már az Angulart "kell" használni.


Ha az alap webes ismereteid megvannak, mint a HTML, CSS, Javascript, és komplexebb frontendet akarsz készíteni, akkor nem nehéz. De van jó pár dolog, amit el kell sajátítani.


De ha jót akarsz magadnak, inkább Reactet vagy Vue.JS-t, esetleg Sveltét kezdj el tanulni. Nem mintha az Angular rossz volna, csak több potenciál van a konkurens köntárakban/keretrendszerekben. Talán könnyebbek is, meg több vele a munkalehetőség is.

2022. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
42%

Én is inkább a reactot ajánlom.

Azért is lett kifejlesztve a facebook által, mert angular egy idő után nagy alkalmazásokban full katyvasz lesz az egész.

2022. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Reacton is gondolkoztam, csak láttam hogy álláshirdetésben hogy Angular az elvárás.
2022. júl. 21. 09:28
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
#5 Annyit még hozzátennék, hogy ha jól van kódolva, megfelelően van kialakítva a köntárstruktúra, és megszokja az ember, akkor azért nem lesz az katyvasz. Bár az ilyen mamut alkalmazásoknál mint a Facebook ott nem tudom mi a helyzet, na de azért a legtöbben nem Facebook szintű appokat gyártanak.
2022. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%
React álláshirdetésből azért több van, de az Angular is fel fel tűnik azért.
2022. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2022. júl. 21. 10:18
 10/31 A kérdező kommentje:
No-no
2022. júl. 21. 10:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!