Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » AngularJS mennyire bonyolult?

AngularJS mennyire bonyolult?

Figyelt kérdés

HTML-t, CSS-t, JavaScriptet és PHP-t tanultam webfejlesztésként, de szeretném magam továbbképezni, Angulart néztem ki. Még nem néztem komolyabban bele de első ránézésre tök egyszerűnek tűnik.

Mi a véleményetek, egy átlagos (fent említett) webfejlesztési képességgel mennyire bonyolult Angulart tanulni mélyebb szinten?



2022. júl. 21. 09:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
#10 Tedd csak fel nyugodtan, ha még korábban nem tették fel ugyanezt, vagy nagyon hasonlót. A provokatív válaszolókkal meg ne foglalkozz!
2022. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

#13 Sajnos már többször tapasztaltam, hogy ebbe a topikba csak kötekedni járnak amit tükröz is az értékelés.

#11 Ha már kötekedés, a goto egy elavult dolog.....

2022. júl. 21. 10:32
 13/31 anonim ***** válasza:
43%

Alapból a 0 pipás anonim egy troll aki szerint mindenki aki nem végzett legalább mesterdiplomát infóból és nem tud minden hardver szintű dolgot az "gányol" és nem tud programozni.


Angularnak azért jóval meredekebb a megtanulhatósága mint mondjuk egy reactnak. Én azt láttam hogy van mindkettővel álláslehetőség, szval én az alapján döntenék hogy melyik az amiben szívesebben dolgozol.

2022. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#14 Köszi. És amúgy Angularnak lesz még jövője szerinted/szerintetek?
2022. júl. 21. 10:47
 15/31 anonim ***** válasza:
5%

14: A troll az te vagy, aki minden nap hazudozik, a saját szubjektív, aznapi hangulatától függő véleményét drótozza bele a válaszaiba. Ezzel gyakran önmagának is ellent mondva.


Egyébként is, egy ilyen kérdésre milyen objektív válasz adható:


"mennyire bonyolult Angulart tanulni mélyebb szinten?"


Egyáltalán, ki az a kretén, aki egy ilyen kérdésre egzakt választ vár?

2022. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
5%

"Ha már kötekedés, a goto egy elavult dolog"


Lám, még ehhez is hülye vagy. A goto nem elavult. Ha valóban az lenne, nem kapna helyet az újabb dolgokban. De hát, kap.

2022. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Oké ezeket már sorban jelentem, aki ennyire rá ér szórakozzon a nénikéjével....
2022. júl. 21. 11:15
 18/31 anonim ***** válasza:
10%

ráér


Egybe kell írni!

2022. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
#7 Amúgy én sem nagy appot akarok csinálni, egyelőre egy szimpla php webalkalmazást bővítenék vele tanulásként.
2022. júl. 21. 11:31
 20/31 anonim ***** válasza:
10%
2022. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!