Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Budapesten van olyan bolt...

Budapesten van olyan bolt ahol lehet angol programozással kapcsolatos könyveket venni?

Figyelt kérdés

Itt nem azokra gondolok, hogy "How to learn C#" hanem a nagyobb klasszikusokra, amik picit időtállóak.


pl:

Clean code

Grokking Algorithms

Effective Java

stb...


Tudom, mindegyik fent van a neten ingyen PDF-ben, de jobban szeretem a fizikális könyveket. Meg azt is tudom, hogy netről meg lehet rendelni simán, de szimplán kényelemesebb lenne számomra elmenni Budapesten egy boltba és nézelődni.



2023. jan. 12. 01:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Amazon?
2023. jan. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Ebay?
2023. jan. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, ahol árulnak idegen nyelvű könyveket, ott sem szedik szét kategóriákra, és gondolom inkább olyanokat tartanak, amelyeket van esély eladni... Azaz más technikai könyv sem jellemző. Viszont talán ki tudod kölcsönözni pl. itt: [link]
2023. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A clean code előző kiadásának van magyar kiadása is.


A kérdést nem értem. Vegyél egy iPadet, töltsd le a könyveket és olvasgass. Tartalékold a pénzedet arra a párra, amire IGAZÁN szükséged van, meg Udemy videókra. 20-30 ezer forint egy könyv, és túl sok kell belőlük ahhoz, hogy magyar pénzből mindet megvedd.

2023. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Látom nem értitek. Nem érdekel PDF verzió, sem magyar kiadás.


Az sem érdekel ha 50%al drágább mintha online rendelném. Tudom hogy amazonon használt opció kiválasztással a legolcsóbb, itthon meg kb ahhoz képest dupla annyi.


Az érdekel, hogy van-e olyan bolt Budapesten, ahova be lehet menni és találok ilyen könyveket.


4# Udemy kurzusokra nincs szükségem, az ilyen képzéseket meg cég amúgy is fizetné.


3# Köszi, de nem találtam ott és venni szeretnék nem kölcsönözni.

2023. jan. 12. 11:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én rákeresnék ezekre a könyvekre, és rászűrnék a magyar találatokra. Ha nincs könyvesbolt, akkor nagy valószínűséggel nem árulnak. Ha van, akkor sem biztos, hogy van készleten, meg kell nézni/kérdezni. Lehet, sőt valószínű, hogy csak rendelni lehet.
2023. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Így, kedves kérdező, inkább az EBay és az Amazon a jó forrás. Nagy könyvesboltoknak (pl. Libri) szokott angol nyelvű anyaga lenni, de azt is inkább az online felületeken tudod elérni.
2023. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Antikváriumokban néha lehet ilyenekkel találkozni, de ott sincs nagy választék jó programozás könyvekből.

[link]

[link]

2023. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Megveszed online és elolvasod a pdf-et?
2023. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt olyan, hogy Műszaki Könyvesbolt. VI. kerület, Liszt Ferenc tér.

Nem tudom, hogy létezik-e még?

2023. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!