Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Léteznek olyan oldalak, ahol...

Léteznek olyan oldalak, ahol egész Angular projectet meg lehet venni olcsón?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy én, mint egyszerű backend fejlesztő nem vagyok valami jó a frontendben.


Munkahelyen csinálok full stack feladatokat, de ott igazából már kész kódot kell kiegészíteni. Néha csak copy/paste UI komponensek vannak. Igazából picit minimális frontenden történő logika typescirptekkel és azokhoz tesztek írása megy.


Most építek egy hobbi projectet, amihez szeretnék egy angularos frontendet. Láttam, hogy lehet olyan theme-et venni, ahol a CSS-t és pár gyakran használt component-et megcsináltak, de attól még elég sok munka van a frontenden.


Viszont arra gondoltam, hogy egy olyan projectet vennék, ahol már implementálva vannak az különféle nagyobb componensek is. Pl.: Készen van már egy login form, regisztrálás, not found oldal, alap listázó/kereső oldal stb...


Meg mondjuk routing is van már. Plusz bele van égetve a HTML-be pár kamu adat. Tehát ha elindítom egy ng serve-el akkor már első ránézésre egy működő oldalnak nézki.


Így egy ilyen projectnél én írnám a saját service-eket, interceptor, authgard, átírnám a különféle form-okat stb...


Ilyeneket lehet venni bárhol online? Ha ez egy létező jelenség, akkor tudnátok ajánlani jó oldalakat?



2023. márc. 1. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Nincs ilyen, mert biztos nem a te igényeid szerint fog működni. Itt főleg a technikai dolgokra gondolok. Egy login-t 1000+1 módon meglehet csinálni.


Az általad említett template is csak egy sablon, amit módosítani kell. De annak a fejlesztője se tudja felkészíteni implementációilag, hogy te mit fogsz a jövőben implementálni, vagy a másik 1000 másik ember.

2023. márc. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen oldal van React-hez és Angularhoz is. Nincs is értelme a nulláról elkezdeni, ha gyorsan akarsz haladni. Keress rá arra, hogy Angular Templates, és voilá. Például

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. márc. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!