Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 33 évesen érdemes még elkezden...

33 évesen érdemes még elkezdeni komolyabban programozást tanulni?

Figyelt kérdés
Egy 10-es skálán mondjuk a 2-ről, tehát nem a nulláról.
2023. márc. 31. 10:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
7%

Ezt csak te tudhatod.

Ha pénzt akarsz vele keresni, akkor az én véleményem szerint kurvára elkéstél. Hacsak nem vagy zseni, de az nem lehetsz, mert akkor nem itt kérdezősködnél.

2023. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Mi a motivációd?


-ha az hogy tudj magadnak alkotni hobbi szinten programokat / élvezetből csinálni akkor sosem késő


-ha csak meg akarod lovagolni a hypeot hogy minden informatikus milliomos és minél előbb elvégezni valami gyorstalpaló fost hogy munkába állhass de egyébként különösebben nem érdekel a programozás csak ebben van pénz alapon tanulnád akkor pedig teljesen felesleges elkezdeni, mert az ilyenek nagyon sokáig munkanélkül maradnak a képzés elvégzését követően és nagyrészük pályaelhagyóvá válik a motiváció hiányaban mivel ez nem olyan szektor hogy szerzel egy papírt és életed végéig eldolgozgatsz valami langyos pozícióban. Folyamatosan fejlődni kell

2023. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 vmg ***** válasza:
89%

Ha érdekel a programozás akkor igen, én még később vágtam bele.


Viszont ahogy előttem is írták ha csak a nagy pénz reményében de közömbös vagy a programozás iránt akkor felesleges.

2023. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 felett kezdtem bele már egyre nehezebb. A te korod meg rendben van
2023. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmit nem késő elkezdeni megtanulni, ha érdekel. Ha meg már programoztál korábban, akkor nem lesz annyira idegen.
2023. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%
Nem.
2023. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Engedd el, öreg, mert nem neked való buli ez. A programozóktól elvárás, hogy a problémáikat tisztán, érthetően, szabatosan fogalmazzák meg. Ezt a készséget ők idejekorán felismerik és oda is figyelnek erre. Te 33 éves korodra sem vagy még képes arra, hogy a gondolataidat kifejezd. Ne bántásnak vedd, de ezzel a hozzáállással neked a tanulás csak kudarchegyek tömege lenne. Addig a pillanatig, amíg az egészet fel nem adod.
2023. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Delfi papa(2 pipás) válaszait nyugodtan ignorálni lehet még elolvasra meltok.


Ez az ember csak egy rendszergazda az ősidőkből aki minden nem diplomás szakembert "ostoba kontár nak" minősít és csak ajnározza az egyetemeket.

2023. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem, sajnos elkéstél vele, még 32,5 évesen azt mondom ÓKÉ (nagyuram), de 33 évesen már esélytelen ebbe a szakmában érvényesülni kezdőként...


Na de természetesen csak viccelek! :D

Már miért ne lehetne? Ha 60 lennél, akkor talán már nem annyira, de 33 évesen miért ne lehetne? Szóval eleve már a kérdés is butaság. Aki meg halál komolyan gondolja, hogy nincs esélyed, az meg nagyon el van tájolva agyilag.

2023. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!