Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van valami jó tanfolyam...

Van valami jó tanfolyam python CUDA programozásról?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel többre mész, ezen a szinten nem igazán van tanfolyam.

2023. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg tanfolyam van CUDA programozasrol, de Pythonnal keves, miert nem alacsonyabb szintu nyelvvel keresel?
2023. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pythonnal van némi rutinom a C család nagyon nem az én világom (C-ben utoljára a 90-es években írtam kódot.).
2023. máj. 29. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Python nem erre készült, cél határozza meg az eszközt.

Van hozzá módszer, de nem véletlenül egyes rendszerekben a mai napi C++/C a preferált nyelv.(hardverközeli programozáshoz)

2023. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Épp ezért használok üzemeltetőként Pythont. Néhány sorral pikk-pakk megoldok problémákat, ami alacsonyabb szinten sokkal több sor lenne.

Olyan 20-25 éve olvastam róla, hogy lehet futtatni programot VGA kártyán. Azóta "becsípődött" a dolog. Az csak az egyik oka, hogy nem írtam ilyen programot, hogy nem volt olyan számítógépem, amiben dedikált videokártya lett volna. Most van videokártyám. Megírtam az első CUDA programomat, de azon kívül, hogy lefut, sok jót nem tudok róla mondani. Jelentősen lassabb, mint interpreterrel a CPU-n.

Egy 99. hobbi projekt miatt nem szívesen tanulnék meg egy C típusú nyelvet.

A korom miatt az iskolában még Pascalt tanultam. Erről tértem át a Pythonra.

2023. máj. 29. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ott van esetleg a Rust, ahhoz sincs olyan nagyon sok anyag Cuda témában de ha C-t nem szereted akkor jó alternatíva lehet.
2023. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!