Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi ido volt az,hogy azt...

Mennyi ido volt az,hogy azt mond,hogy na relativ jol programozok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 18. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Mikor belekezdtem 12 évesen már nem értettem hogy mások mit szerencsétlenkednek számomra teljesen triviális feladatokon (pl: bináris fa beszúrás vagy rekurzív keresőalgoritmus). 14 évesen már saját GTA San Andreas multiplayer szervert üzemeltettem és fejlesztettem hozzá logikát. Sosem éreztem úgy hogy nem menne a programozás. Kihívások vannak benne a mai napig, úgy hogy már 6 éve vagyok back-end fejlesztő, de már a kezdetektől élveztem és nem okozott különösebb erőfeszítést.
2023. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
mondd.
2023. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Én 6 évesen kezdtem Comlogoval, de hamar beletanultam, 8 évesen már Assemblyben programoztam.
2023. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Én már a pelenkámat is gépi kóddal sz.rtam tele.
2023. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

BME Mérnökfó + tanulmányaim alatt rengeteg plusz idő bele ölése a programozása, összesen (gimi alatt is) 6 év minimum. Majd munkában legalább 1 év.


Ezt persze úgy, hogy én magamat egy jól teljesítő, igényes és ITban erősen elmélyült embernek tartom. Meg mindig is tapasztalatomhoz képest top 10-20%ban kerestem.


Így akkor összejött egy 7 év alatt az, hogy tényleg szerintem jó programoztam már.

2023. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyengék vagytok, nekem anyám-apám profi programozó, így tanulnom se kellett, a génekkel jött a szakma, már anyám hasában úgy rugdostam, hogy binárisban leírva kijött belőle a Doom 6.
2023. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden nap rá kell jönnöm, hogy de sz@r vagyok. Fáj, de ez van.
2023. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 évesen kezdtem Commodore 64-el Basicben, gyerekkoromban hobbiból programozgattam, majd egyetem, most tizennéhány éve dolgozok programozóként. Így ez összesen 28 év ha jól számolom. Még nem jutottam el oda, hogy azt mondjam, relatív jól programozok, de igyekszek.
2023. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gimiben ezt éreztem, aztán amikor túljutottam a mount of stupidity-n, akkor ez elmúlt. Majd egyetem végére megint azt éreztem, hogy jó vagyok, aztán az első munkahelyemen jött megint egy hidegzuhany. Jelenleg 6 éve vagyok fejlesztő, most már úgy érzem bátran mondhatom, hogy jól programozok, viszont ezidő alatt rájöttem, hogy a kódolás a szakmának egy kis része csak. Nagy rendszerek tervezése, ütemezése, feladatok delegálása, technológia kiválasztása plusz soft skillek. Ezeken dolgozom most, hogy jobb legyek.
2023. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!