Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha szoftverfejlesztő szeretnék...

Ha szoftverfejlesztő szeretnék lenni milyen érettségi tantárgyakból kell emelt szintűvel rendelkeznem?

Figyelt kérdés

jan. 15. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Egyeteme válogatja. Az infó biztos, a mellé társuló tárgy változó. Tessék utána nézni.
jan. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Egyikből sem.
jan. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj infóból egy emeltet. Így pipálhatod, hogy van egy emelted és valamennyire “megtanulsz programozni”.


Ha esetleg van kedved és lehetőséged, akkor matek emelt is hasznos lehet, mert akkor nem nagyon kell izzadnod majd a matekos tárgyakon az erős alapok miatt.

jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Infóból javasolt az emelt, többiből a közép is elég. Mikor én mentem egyetemre, akkor emelt infót csináltam külön, a többiből a régi érettségim csak középnek felelt meg (ami baromság, mert régen jóval nehezebb volt). De felvettek így.
jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Ha egyrészt nem tudod használni a google keresőt ami elsőre felhozza a felvi.hu-t ahol minden részletesen le van írva, másrészt ezt a kérdést a "Számítástechnika - Programozás" topicban teszed fel a "Közoktatás, tanfolyamok" helyett jobb ha elfelejted, hogy ilyen korlátolt szellemi képességgel te valaha szoftverfejlesztő leszel.
jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tambi3 válasza:
58%

"Gonosznak lenni jó!" - vallja az előttem író Professzor. Bizonyára sokat segített vele...


Én az info-t ajánlanám reggeltől-estig, és mellé a matekot. Info-ban is minden megoldandó feladat matematika.

jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!