Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen most elhelyezkedni...

Milyen most elhelyezkedni HTML, CSS, Javascript, React junior szinten?

Figyelt kérdés
jan. 19. 08:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"a hozzám hasonló hatalmas szakemberek nem gyépés / kisegítős színvonalú emberekkel akarnak több órás tervezési meetingeken részt venni"


Az senkit nem érdekel, hogy te mit akarsz, ameddig te hatalmas szakemberként ugyanolyan csicskása vagy a főnöknek, mint én meg a másik öt.


Addig különösebb beleszólásod maximum abba lehet, hogy a menzán paradicsomos levest kérsz vagy túrós batyut.

jan. 19. 18:42
 12/15 anonim ***** válasza:
26%

"Ettől nem feltétlen vagyok hülye."


Senki nem állította, hogy hülye lennél, azt mondtuk, hogy nem tudsz értelmesen fogalmazni, ami vitathatatlan tény.


"Az senkit nem érdekel, hogy te mit akarsz, ameddig te hatalmas szakemberként ugyanolyan csicskása vagy a főnöknek, mint én meg a másik öt."


Ez nyilván a fos, vidéki kiscégeknél igaz, ahová potenciális jelölt vagy, mert a szinted kevés jobb helyre. Én Tech Leadként döntök arról, hogy ki az aki alkalmas a pozíció betöltésére és ki az aki nem. Nem a vezérigazgatóval vagy a felsővezetőkkel fogsz interjúzni egy több ezer fős multinál csak halkan jegyzem meg. A komoly szakemberek pedig nem csak azt nézik, hogy egy bináris fát hogyan implementálsz C++ nyelven, hanem, hogy ezt hogyan tudod prezentálni, mert a munkád jelentős része folyamatos meeting és tervezés. Amihez ha nincsenek meg a kellő soft skilljeid el is felejtheted, hogy egy nívósabb céghez kelleni fogsz. Maradnak számodra a fillérbszó alulfizetett pozíciók valami jelentéktelen helyen ameddig azokat ki nem automatizálja az AI.

jan. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
12-es te melyik cégnél dolgozol?
jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
Hogy értelmes válasz is legyen: nehéz most elhelyezkedni juniorként.
jan. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#12


Ha igaz is amit leírtál, tegyük fel igaz.

Azért nem árt neked sem tükörbe nézni.


Egy relatív fogalmazáshiba miatt szét akartál oltani.


Segítőkészség, empátia 0. Ami azért szerintem számítana, amikor az embernek az élete, jövője, megélhetése a tét.



"a hozzám hasonló hatalmas szakemberek nem gyépés / kisegítős színvonalú emberekkel akarnak több órás tervezési meetingeken részt venni"


Hidd el, egy arrogáns, lehúzó, beképzelt, nagyképű bunkóval szintén nagy élmény lehet órákat tölteni.

jan. 21. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!