Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Pályakezdő fullstack felesztő...

Pályakezdő fullstack felesztő kezdőfizetés?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs tapasztalatom, de nemrégiben kaptam egy ajánlatot ahol a következő technológiákkal kellene dolgoznom: JS,reactJS,php nyilván html,css illetve egy kis react native


Tapasztalat nélkül mennyi lenne a reális bérigény? (Pesti a cég, heti 3 ho val)


márc. 19. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Melyik cég?
márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ludicrousSpeed ***** válasza:
16%
Ez minden, csak nem full-stack.
márc. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

Fogadjunk valami noname magyar KKV ahol szart kell tákolni és mindent is csinálni egyszemélyben (igen, ezt onnan tudom, hogy értelmesen helyen nem keresnek 0 tapasztalattal rendelkező full-stack deveket, hanem vagy front-end vagy back-end majd esetleg idővel mehet a full-stack).


Örülj ha bruttó 500k-t megadják de inkább br 450k lesz az (vagy még kevesebb)

márc. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Nincs kkv-s tapasztalatom, szóval csak azon kívül tudok beszélni.


Egy 4-8 hónap gyakornokiskodással és bsc-vel bruttó 500-600 között kapnál ajánlatot jelenleg. Nulla tapasztalattal, bsc-vel, ügyes interjúval és kiemelkedő github profillal ez ugyan úgy lehetséges.


Ha csak szimplán nulla tapasztalatod van, akkor szerintem kkv lehet az adott cég és arról nem tudok olyan sokat mondani. Viszont azt tudom tanácsolni, hogy ha így van, akkor fogadd el az ajánlatot, mert mindenképp kell tapasztalatot szerezned. Jelenleg nem éppen erős a piac, így muszáj juniorként a rengeteg junior közül kiemelkedned valahogy.

márc. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bruttó 400-at kaptam tavaly 0 tapasztalattal gyakornokként. Főállásban ugyanott kicsit több mint a dupláját. Budapest ez is, bár backend.
márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!