Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi programozási nyelvet...

Mennyi programozási nyelvet ismertek és mik azok?

Figyelt kérdés
Ha szeretnétek, nyugodtan le írhatjátok, hogy most hol dolgoztok stb.
2010. nov. 14. 07:58
1 2 3
 11/27 zsomkovacs ***** válasza:
Egyetértek. A sok programnyelv ismerete kb. csak annyiban számít, hogy tudod, miben célszerű az adott programot fejleszteni (pl. 3D játékot nyilván nem Pascalban). Ami tényleg fontos, az az algoritmizálási képesség és némi matematikai érzék.
2010. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 zsomkovacs ***** válasza:
És 11:12, a command.com a batch programozás.
2010. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
php, sql, pascal-delphi, html, css (ha ide lehet sorolni), batch
2010. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
előző vagyok és 18f az lemaradt
2010. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

HTML, CSS , PHP-t és Perl-t most tanulom :)

F/13

2010. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy beleszólok, de a HTML és a CSS nem programozási nyelv. :)
2010. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a C sem az. A C is csak azt csinálja, amit a html: rávesz egy futtatókörnyezetet, hogy azt csinálja, amit a programozó akart.
2010. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
igen ennyi erővel csak a c a programozási nyelv mert a php kód is egy c-ben megírt apacheon fog lefordulni
2010. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

17 vagyok.

Visual Basic (profi szinten) + VB.NET, Ruby (főleg RGSS2), Assembly alapok (reverse engineeringhez), PHP + SQL (+HTML/CSS/JavaScript), Pascal. C-vel most kezdtem el foglalkozni.


Scriptnyelveket (Batch, VBScript, stb) nem írtam bele.


De [A válasz megírásának időpontja: tegnap 11:12] személlyel teljes mértékben egyetértek. Tökmindegy mennyi nyelvet tudsz, ha nem tudsz logikusan gondolkodni.

2010. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam, hogy a HTML NEM programozási nyelv, mivel nem programozol vele, csak egy weboldal szerkezetének megadására szolgál. A CSS pedig csak arra szolgál, hogy a HTMLben megírt weboldal (vagy akármi más) stílusát megadja.


Ha azt akarjátok mondani, hogy a HTML vagy a CSS programozási nyelv, akkor írjatok nekem bennük egy olyan programot (csak HTML vagy CSS, JS és PHP nélkül) ami összeszroz két számot. Ezt akármilyen programozási nyelvben meg lehet csinálni nagyon egyszerűen. :)

2010. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!