Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi idő alatt sajátítható...

Mennyi idő alatt sajátítható el a HTML programnyelv?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni HTML-ben programoz. Itthon tanulnám egyedül,könyv+internetes tutorialok stb. Ez működne így? Mennyi idő alatt juthatnék el középhaladó szintre? Még sose tanultam semmilyen nyelven programozni és úgy látom ez megfelelő lenne. Előre is köszi a válaszokat :)
2011. okt. 6. 21:31
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Hát body tag beállítások pl:háttérszín,betűszín,link szín stb. Szögveg konfiguráció: aláhúzött,dőlt,félkövér,felsőindex,alsóindex,sortörés..:)

És még szöveg igazítás: jobbra,balra,középre,bekezdések.


Ezekből az elemekből tudok egyenlőre építkezni :)

2011. okt. 10. 22:31
 22/25 anonim ***** válasza:
50%
Na ugye, igazam volt :)) Most megtanulsz dolgokat, és ha nem adod fel, akkor később megtanulod, hogy így nem szabad/nem szokás :)) A lényeg, hogy magadtól tanuld meg. Hajrá!
2011. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Már mint miben volt igazad???

A kérdés az volt "...Mennyi idő alatt juthatnék el középhaladó szintre?..." és itt röpködtek a 2-3 órák.

Szerintem már foglalkozott vele 3x annyit is, de ha azt a feladatot kapná, hogy csináljon egy táblázatot ahol bal oldalt két mező (sor) van jobb oldalon meg 4, akkor azt se tudná mi van.

Div-ekről és azok szabályozásáról (pl. float) meg még szó se eset talán.

Nehogy már meggyőzd magad, csak mert tud dőlt betűt csinálni kék színben te jól tanácsot adtál.

2011. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
77%

Összekeversz engem a "2-3 órás" sráccal. Én erre gondoltam: "Más példa: megtanulja, hogy betűtípust a <font >-tal állítunk be, hónapokra rá meg azt, hogy <font >-ot soha nem szabad használni." Ezt én írtam.


Igen, odaírhattam volna, hogy mire is gondolok.

2011. okt. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi.
2011. okt. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!