Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az Iphone app store és/vagy az Android market fizetős applikáció feltöltésével?

Figyelt kérdés

Van egy jó ötletem, olcsón ki tudnám hozni, inkább munkaigényes mint bonyolult, csak nem tudom, hogy mennyit lehetne vele keresni...Az is olvastam, hogy legálisan nem lehet Mo.-n keresni vele, mert nem lehet elintézni az adózást.

Szóval akinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata, az legyen szíves írjon róla!


2011. dec. 11. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Háát...

Én csak Androidot ismerem, azt se személyesen csak hallottam. Elvileg lehet Magyarországról. Gyakorlatilag is. De hogy legális-e?

Ha ingyenesen árulod vagy csak olcsón akkor semmi baj nem lesz. De ha ebből egy jelentős összeged lesz akkor cseszegethetnek majd. Viszont ha meg annyi pénzed lesz hogy felfigyelnek rád, akkor semmiség lesz egy kinti céggel megállapodni, hogy ott legyen a székhelyed :)

2011. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Huhh egy ujabb milliomos jelolt. Szsl van egy jo otleted de nincs hozza tudasod h megvalositsd. Ebbol kifolyolag felkell venned egy programozot. Jobb ha tod h egy appl megirasa 500 000 nel kezdodik. Rem van zsebpenzed.:)
2011. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!