Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy hétvége alatt meglehet...

Egy hétvége alatt meglehet tanulni nagyon alap szinten programozni?

Figyelt kérdés

Valamennyit tudok szóval a nagyon alapok megvannak, inkább a probléma átgondolásával és megoldásával vannak gondok. C++ nyelvből lesz 1 hét múlva zh és eddig nagyon nagyon nem volt időm gyakorolni. Nem nagy dolgok lesznek csak pl prím keresés, meg random szám sorbarendezés max integrálszámítás ilyesmi. Ezeket meg tudom majd oldani ha a hétvégét nagyon dúrván ráfordítom vagy bízzak a csodában? Válaszokat előre is köszönöm.


( ja még annyi hogy zh-n jegyzettől kezdve pendriven át mindent lehet használni kivéve internetet. szóval tudtok valamilyen oldalt ahonnan le tudnám nézni az ilyen alap dolgokat pl : sorbarendezés meg prímszámkeresés?)


2012. nov. 20. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt a tárgyat már buktad. Már ha pótzh de gondolom az.
2012. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeznek egy idős bácsit,hogy szerinte mennyi időbe telik megtanulni kínaiul:

- Hát,egy élet is kevés rá!


Ezután megkérdeznek egy professzort:

- Talán 10 év alatt.


Végül egy egyetemistát:

- Miért, holnap ZH?

2012. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem pót zh... most lesz az első zh. 13 héten. de eddig tényleg nem tudtam készülni meg nem is tanultunk semmit, és nem is ért semmit az óra mivel csak 2 hetente van.
2012. nov. 20. 12:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2012. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jaj ne má most kicsit beszartam :DD de csak nem lesz para majd tolok pár for-t meg while-t meg switch case-t meg ilyesmit oszt cső csak meglesz, csak bíztatásért jöttem ide de inkább befosatás lett ^^ majd rátolom szerda csütörtök szombat vasárnap hétfőt oszt cső. Majd azért írok ide hogy igazatok lett e vagy sem , és megtéptek e rajta vagy sem :D


de azért remélem nem

2012. nov. 20. 13:15
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha az elmélet megvan, a szintaxist meg lehet tanulni hozzá.

De ha az elmélettel is bajok vannak, akkor felejtős.

2012. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 trotech válasza:

Ha a fentieket tudod, tudod a lényeget (ezen a szinten) :)

oldal pedig a prog.hu

2012. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

kifolyik a kakao a buktambol mig ezt olvasom

omg mar a kezemen van

2012. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem kellett volna beleönteni látod
2012. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ja amúgy vágom valamennyire az elméletet meg most nekiáltam mert kiderült hogy még a hétvégén is alig lesz időm :DD


de pl olyat tudok simán csinálni hogy


random számok 1-500 ig és akkor keressük a 3 al nem osztható páros számokat, ez k*rva könnyű.


szóval remélem ilyesmi lesz és nem lesz para.

2012. nov. 21. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!