Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy hétvége alatt meglehet...

Egy hétvége alatt meglehet tanulni nagyon alap szinten programozni?

Figyelt kérdés

Valamennyit tudok szóval a nagyon alapok megvannak, inkább a probléma átgondolásával és megoldásával vannak gondok. C++ nyelvből lesz 1 hét múlva zh és eddig nagyon nagyon nem volt időm gyakorolni. Nem nagy dolgok lesznek csak pl prím keresés, meg random szám sorbarendezés max integrálszámítás ilyesmi. Ezeket meg tudom majd oldani ha a hétvégét nagyon dúrván ráfordítom vagy bízzak a csodában? Válaszokat előre is köszönöm.


( ja még annyi hogy zh-n jegyzettől kezdve pendriven át mindent lehet használni kivéve internetet. szóval tudtok valamilyen oldalt ahonnan le tudnám nézni az ilyen alap dolgokat pl : sorbarendezés meg prímszámkeresés?)


2012. nov. 20. 12:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sikerült :DD . Pedig nem is tanultam rá hétvégén csak hétfőn , mert a zh-t csak kedden írtuk. 20-ból 16 pontot sikerült elérni. K*rva nagy király vagyok :DD
2012. dec. 2. 17:12
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez inkább a sulid által elvárt tudásszintet minősíti. :D Prím keresés, random szám sorbarendezés? Húha, jó hogy nem már az 5+5 kiszámolására kellett programot írnod! :D :D
2012. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem ilyenek voltak, megadható szöghöz és alaplap oldalához kellett sátortetős ház térfogatát kiszámolni, volt teszőleges szám tetszőleges számrendszerbe átrendezés, volt másodfokú megadható együthatójú fg numerikus integráljának kiszámítása, meg ilyesmik, nem tom nekem ezek nehezek voltak ahhoz képest hogy össz vissz 6 óránk volt egy félév alatt, BME azért nem szarral gurít
2012. dec. 3. 00:29
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy nagyon alap, nagyon egyszerű programocskát meg tudnál írni. De utána még mindig nem lennél képes fejből megírni egy másik ugyanilyen egyszerű programocskát.
2012. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!