Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Turbo c++ programnál hogyan...

Turbo c++ programnál hogyan lehet beleprogramozni azt hogy a végén megkérdezze hogy ki akar lépni? Akkor q betűt nyomjon?

Figyelt kérdés

Mert programozást tanulok ezzel a programmal és számológépet csinálunk mellyel készen vagyok, mindent kihoz nagyszerűen, megkérdezi hogy akar-e új műveletet? és az is működik, csak a tanár mondott egy olyat hogy csináljuk meg hogy kilépjen a q betűre.

(semmit nem tanít egy láma tanár de követelni bezzeg tud -.-)


2012. nov. 25. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Na persze a számológép kész van ezt meg nem tudod megcsinálni.


Létrehozol egy char x et és bele teszel egy karaktert ha q van benne akkor nem futtatod le újból a ciklust és kész.

2012. nov. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

Két dolgot nem értek. Egyik: Mi van, ha nem akarsz műveletet, de ki sem lépsz? Akkor csak ül a memóriában, míg a rendszerrel ki nem rúgatod? A másik: Egy magyar nyelvű programban miért q a kilépés, miért nem mondjuk k?


Mit csinál most a programod, ha nem kérsz műveletet?

2012. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért q mert a tanár azt mondta.

És igen kész van a program úgy ahogy, mivel a tanár nagyon nem mondott semmit, ezeknek is csak utána néztem.

Egy sima program menüvel (case) mely számol. Akkora egy hülyeség az egész én is csak azért csinálom mert az órán készült rosszul sikerült és ki akartam javítani a jegyet.

Mellesleg 1 hónapja csináljuk ezt tehát nem vok profi a szakmában :S

Első kommentelő leírnád légyszíves bővebben?

2012. nov. 26. 18:02
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha nem olyan betűt nyomok mint amilyenek közül lehet választani akkor kiírja hogy bamba

Ezzel

default:{printf ("Bamba!"); és még egy break;} -al lezárom

2012. nov. 26. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!