Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyit keres nettóban egy...

Mennyit keres nettóban egy kezdő programozó?

Figyelt kérdés
Tudom hogy munkahelytől meg tudástól függ, de tegyük fel hogy valamelyik munkahelyen van egy kezdő programozó aki nagyon érti a munkáját.Úgy saccra kb.mennyit keres?

2012. dec. 7. 21:51
1 2
 1/12 iostream ***** válasza:
Ha ak ezdő a 0 tapasztalatot jelenti, akkor 230-270.
2012. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az bruttó 230-270, nem?
2012. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 iostream ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A "programozókon" belül is van több terület és csoport és ezeknek mind-mind más a bérezése.

De ez az összeg kb stimmelhet.

2012. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Remélem igazad van. Majd 1 év múlva kiderül. :) Melyikre éri meg legjobban ráfeküdni? C++, Java, C#? Nekünk az egész suli C#-os.
2012. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 iostream ***** válasza:
49%
Természetesen az általános, Java, C++ tengely mentén mozgó programozóra gondoltam. A webprogramozó (ahol a programozó idézőjelben van) kevésbé keresett, a speciális területek meg speciálisak.
2012. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mind1 melyik városba kezd az ember. Miskolcon kezdő programozó örülhet, hogy nem kell fizetnie, hogy tapasztalatot szerezzen. 90 000Ft felett nem nagyon keresnek.
2012. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jah és azt elfelejtettétek, hogy csak jobb helyeken kap ennyit, ahova diploma és nyelvtudás a feltétel.
2012. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 iostream ***** válasza:
Hát, a diploma feltétele a nyelvvizsga, de én pl diploma nélkül kezdtem, ismerek valakit akinek még nyelvvizsgája sem volt (még mindig nincs, sőt diplomája sem).
2012. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

"jah és azt elfelejtettétek, hogy csak jobb helyeken kap ennyit, ahova diploma és nyelvtudás a feltétel."


Az angol nyelvtudás az annyira alapvető lenne ebben a szakmában, hogy én nem is értem, mit akar kezdeni valaki ezen a területen, ha nem tud angolul.. ha külföldiekkel dolgozol együtt, akkor kell angol. Ha dokumentációkat kell megértened, kell angol. Ha valamire megoldást keresel gugliban, angol nyelven 100x nagyobb az esélyed, hogy megtalálod.

2012. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!